این روزها تب بانک و بانکداری در کشور به شدت داغ شده و هر موسسه ای از هر سوی علم بانکداری برافراشته و برای بانکی که هنوز مجوز دریافت نکرده است تبلیغ و استخدام می کند وبه عبارت روشن تر بر سر قبر خالی می گرید.

نوین بانک به نقل از بانکی دات آی آر موسسه قرض الحسنه رسالت که فعالیت خویش را از کرمان آغاز کرده چند هفته اخیر طی دو اطلاعیه تحت عنوان بانک قرض الحسنه رسالت دعوت به استخدام نموده و برای جذب نیرو در تهران استخدام می نماید.

این در حالیست که این موسسه هنوز مجوز های نهایی برای تاسیس بانک را دریافت نکرده است. همچنین سایت این بانک از دسترس خارج شده و با توجه به این که متقاضیان استخدام در این بانک جدید التاسیس هیج گونه شماره تماسی از این بانک ندارند سرگردان شده اند.

 

یکی از کارکنان این مجموعه که نخواست نامش فاش شود گفت: این موسسه در حال طی آخرین مراحل جهت اخذ مجوز تاسیس بانک است و به همین جهت برای استخدام نیروهای جدید آگهی استخدام داده ایم.

وی افزود: هنوز زمان اخذ مجوز مشخص نیست وبانک شماره تماس کلیه متقاضیانی که پیشتر ثبت نام کرده اند ذخیره کرده و به محض طی مراحل اداری کسب مجوز با پذیرفته شدگان جهت شرکت در مصاحبه دعوت به عمل خواهد آمد.

این منبع آگاه در خصوص از دسترس خارج شدن سایت گفت: موسسه در تلاش است تا سایت جدیدی را برای بانک قرض الحسنه رسالت راه اندازی کند و به زودی سایت جدید بانک راه اندازی خواهد شد.

به نظر می رسد فقدان نظارت بانک مرکزی سبب شده تا موسسات پیش از اخذ مجوز های لازم اقدام به جذب نیروهایی کنند که هنوز قادر به استخدام آنها نیستند .

چنین مواردی پیشتر درتغییر لوگوی موسسات پیش از اخذ مجوز نهایی و یا حتی تبلیغات بانک هایی که تاسیس نشده اند هم دیده شده که پیگیری بیشتر مسئولان را طلب می کند.

دسته بندی: اخبار بانک ها, بانک رسالت برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد