نوین بانک: در روزهای گذشته خبرهایی مبنی بر دریافت میلیونی توسط لوئیس فیگو ستاره پرتغالی فوتبال در ویژه برنامه قرعه‌کشی جام جهانی منتش شدد که روابط عمومی شرکت آسان پرداخت پرشین (آپ) توضیحاتی در این باره داد.

به گزارش نوین بانک به نقل از روابط عمومی شرکت آسان پرداخت پرشین، لوئیس فیگو ستاره پیشین تیم ملی پرتغال و برترین بازیکن فوتبال دنیا در سال ۲۰۰۱ به دعوت آپ برای حضور در ویژه برنامه قرعه‌کشی جام جهانی ۲۰۱۸ برنامه ۹۰ که روز جمعه ۱۰ آذر ۹۶ از شبکه سوم سیما به‌صورت زنده پخش شد، در ایران حاضر شد.

با توجه به اینکه آپ پیش از این به‌عنوان حامی مالی برنامه ۹۰ در فصل ۹۷-۹۶ بوده است هزینه حضور این فوتبالیست به‌نام جهان را به‌عنوان یکی از برنامه‌های تبلیغاتی خود تقبل کرد و به‌صراحت پرداخت مبلغ غیرواقعی صد هزار یورویی به لوییس فیگو را تکذیب می‌کند.

هزینه پرداخت‌شده به لوئیس فیگو از هزینه‌های تبلیغاتی آپ و مانند هر برند دیگری از هزینه‌های محرمانه و غیرقابل انتشار به‌شمار می‌رود.

متاسفانه بر اساس داده‌ها و اطلاعات غلط منتشر شده در شبکه‌های اجتماعی ملغمه‌ای از نتیجه‌گیری‌های غلط درباره حضور فیگو در ایران منتشر شد. حال سوال اصلی اینجاست که چرا اصالت و کیفیت اطلاع‌رسانی این‌چنین باید قربانی اطلاعات غلط شود؟

دسته بندی: اخبار بانک ها برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد