اجرای طرح بیمه پایه برای محصولات باغی توسط صندوق بیمه کشاورزی شنبه ۴ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۴۱ کد مطلب: ۵۴۶۸۰       اخبار بانک: صندوق بیمه کشاورزی با مشارکت باغداران ، در سال زراعی ۹۶-۹۷ طرح بیمه پایه را برای شماری از محصولات باغی شامل انگور آبی، پسته و سیب اجرا می کند. به […]


اجرای طرح بیمه پایه برای محصولات باغی توسط صندوق بیمه کشاورزی

شنبه ۴ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۴۱

کد مطلب: ۵۴۶۸۰

 

 

Share/Save/Bookmark

 

اخبار بانک: صندوق بیمه کشاورزی با مشارکت باغداران ، در سال زراعی ۹۶-۹۷ طرح بیمه پایه را برای شماری از محصولات باغی شامل انگور آبی، پسته و سیب اجرا می کند.

به گزارش نوین بانک به نقل از روابط عمومی بانک کشاورزی، این طرح با هدف دسترسی به بیمه های کارآمد و به صورت گسترده و فراگیر برای سال زراعی ۹۷ – ۹۶ تدوین و ارائه  خواهد شد.

 

این گزارش می افزاید از جمله ویژگی های بیمه پایه می توان به پوشش بیمه برای خسارت های شدید و منطقه ای در برابر عوامل خسارتزای قهری، حداکثر مبلغ تعهد بالاتر از سایر طرح های بیمه ای و تعهد تمام ریسک توسط دولت اشاره کرد.

 

شایان ذکر است صندوق بیمه کشاورزی  به موجب قانون مصوب مجلس شورای اسلامی در زمینه ارائه پوشش های بیمه ای متنوع در زیربخش های زراعت، دامپروری، منابع طبیعی و باغبانی بیش از ۱۵۰ طرح بیمه ای و  همچنین در زیربخش باغبانی نیز بیش از ۵۰ فعالیت تحت پوشش حمایتی خود دارد.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به پورتال صندوق بیمه کشاورزی به نشانی www.sbkiran.ir مراجعه کنید.

 منبع خبر

دسته بندی: اخبار بانک ها برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد