«اداره انفورماتیک و بانکداری الکترونیک» بانک سرمایه به دلیل به‌روزرسانی موفق سامانه‌های بانکی و انجام موفق تغییرات زیرساختی بدون تبعات عملیاتی از معاونت و کارشناسان واحد توسعه سامانه‌های بانکی ایران ارقام قدردانی کرد.

به گزارش نوین بانک:به نقل از روابط عمومی شرکت ایران ارقام، در بخشی از متن قدردانی علی ترابی، رئیس اداره انفورماتیک و بانکداری الکترونیک به مدیرعامل شرکت ایران ارقام آمده است:

«پیرو به‌روزرسانی پروژه سامانه‌های بانکی، بدین‌وسیله مراتب قدردانی و تشکر این بانک از همکاری‌های انجام شده مجموعه تیم‌های مدیریتی و کارشناسی آن شرکت جهت عملیاتی شدن این پروژه را اعلام می‌دارد. با توجه به حساسیت و پیچیدگی‌های فنی و عملیاتی فاز آخر و نهایی پروژه، به‌طور حتم برنامه‌ریزی و اجرای موفق و به موقع این پروژه، نیازمند همکاری و احساس مسئولیتی فراتر از وظایف سازمانی بوده که به لطف خداوند در هر دو تیم اجرایی پروژه در معاونت بانکداری الکترونیک این اداره و همکاران آن شرکت نمود داشته و این موفقیت را به دنبال داشته است. امید است روند این‌گونه همکاری‌ها و حسن تعاملات فی‌مابین در آینده تداوم داشته باشد و زمینه‌ساز اجرای پروژه‌های موفق بیشتری گردد. ان‌شاءالله.»

دسته بندی: اخبار بانک ها برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد