بانک ملی ایران، تعداد ۱۰ کانکس از سوی کارکنان شرکت ملی آزادراه قزوین-زنجان از شرکت های تابعه بانک ملی ایران و تعداد سه کانکس از سوی کارکنان بانک ملی ایران در استان قزوین طی حرکتی خودجوش برای اسکان هموطنان زلزله زده و آسیب دیده به ثلاث باباجانی ارسال شد.

به گزارش نوین بانک به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، تعداد ۱۰ کانکس از سوی کارکنان شرکت ملی آزادراه قزوین-زنجان از شرکت های تابعه بانک ملی ایران و تعداد سه کانکس از سوی کارکنان بانک ملی ایران در استان قزوین طی حرکتی خودجوش برای اسکان هموطنان زلزله زده و آسیب دیده به ثلاث باباجانی ارسال شد.

شرکت ملی آزادراه قزوین-زنجان از شرکت های تابعه بانک ملی ایران می باشد و کانکس های ارسالی با تخصیص بخشی از حقوق ماهانه کارکنان این شرکت و کارمندان بانک ملی استان قزوین خریداری شده است.

بانک ملی ایران در راستای عمل به مسئولیت های اجتماعی خود از روز نخست این زمین لرزه، امکانات بیمارستان بانک را بسیج و تیم پزشکی و کادر پرستاری خود را به مناطق زلزله زده اعزام کرد.

همچنین بانک خدمات نقدی شامل ۱۱ کامیون حاوی داروهای ضروری و کمیاب نظیر آلبومین به ارزش ۲ میلیارد تومان، ۴۸ هزار بطری آب معدنی به ارزش ۲۴ میلیون تومان، ۱۲۰ دستگاه چادر به ارزش ۱۶۲ میلیون تومان،۱۴۰۰ تخته پتو به ارزش ۱۲۷میلیون و ۲۰۰ هزار تومان، ۱۵۰۰ قرص نان از استان همدان به مناطق زلزله زده به ارزش ۳۰۰ هزار تومان و ۳۰۰ کارت هدیه ۵۰۰ هزار تومانی به خانواده های آسیب دیده و هموطنان زلزله زده کرمانشاه ارسال کرده است.

خرید و ارسال ۲۵ عدد کانکس به ارزش ۱۰۰ میلیون تومان، توزیع ۳۱۰ عدد گاز پیکنیک و روشنایی با مجموع ارزش ۱۲ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان، برپایی آشپزخانه صحرایی و توزیع ۳۰ هزار پرس غذای گرم در ۱۰ وعده غذایی ظهر و شب به ارزش ۳۵ میلیون تومان نیز بخشی دیگر از خدمات بانک به مناطق زلزله زده غرب کشور بوده است.

همچنین بیش از یک میلیارد و ۳۵۰ میلیون تومان نیز از محل بخشی از حقوق ماهانه کارکنان بانک ملی ایران و کمک های غیرنقدی و اقلام ضروری جمع آوری شد که در حال هزینه کرد در مناطق زلزله زده است.

دسته بندی: اخبار بانک ها, بانک ملی, ویژه خبری, گزارش برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد