اطلاعیه جدید موسسه اعتباری ملل درباره تعاونی وحدت پنجشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۱۶ کد مطلب: ۵۴۵۰۲       اخبار بانک: روابط عمومی موسسه اعتباری ملل دومین اطلاعیه خود را در خصوص تعاوني اعتباری منحله وحدت صادر کرد. به گزارش نوین بانک، این موسسه اعتباری اعلام کرد؛ بدینوسیله به استحضار میرساند؛ تمام تلاش و […]


اطلاعیه جدید موسسه اعتباری ملل درباره تعاونی وحدت

پنجشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۱۶

کد مطلب: ۵۴۵۰۲

 

 

 

اخبار بانک: روابط عمومی موسسه اعتباری ملل دومین اطلاعیه خود را در خصوص تعاوني اعتباری منحله وحدت صادر کرد.

به گزارش نوین بانک، این موسسه اعتباری اعلام کرد؛ بدینوسیله به استحضار میرساند؛ تمام تلاش و کوشش همکاران ما این است که حق و حقوق سپرده گذاران ارجمند را پیگیری کرده و اقدامات بعدی طبق صلاحدید مقام محترم قضایی و بانک مرکزی انجام شود.

لذا سپرده گذاران و مشتریان محترم ضمن اطمینان خاطر و حفظ آرامش و صبوری این امکان را برای خادمین خود در موسسه اعتباری ملل فراهم آورند تا ضمن کوشش بیشتر با دقت بالا موارد را پیگیری کنند.

از اینرو خواهشمند است تمامی اخبار و اطلاعات، در خصوص تعاوني اعتباری وحدت را از طریق کانال و وب سایت رسمی موسسه اعتباری ملل به آدرس های زیر پیگیری فرمایند.

بنابراین از اصحاب رسانه خدوم و دلسوز کشور عزیزمان و مشتریان گرانقدر تقاضا میشود، در جهت سرعت بخشیدن به این رسیدگی، از هیچ طرقی به اخبار منتشره توجه نداشته باشند و از بازنشر آن خودداری نمایند.

 منبع خبر

دسته بندی: اخبار بانک ها برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد