اعتماد عمومی، بزرگترین سرمایه بانک مهر اقتصاد يکشنبه ۵ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۴۷ کد مطلب: ۵۴۷۰۸       اخبار بانک: معاون امور مناطق بانک مهر اقتصاد در بازدید از شعب استان قم، اعتماد عمومی را بزرگترین سرمایه بانک عنوان کرد. به گزارش نوین بانک، جواد حاجی مزدارانی- معاون امور مناطق بانک – در این […]


اعتماد عمومی، بزرگترین سرمایه بانک مهر اقتصاد

يکشنبه ۵ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۴۷

کد مطلب: ۵۴۷۰۸

 

 

Share/Save/Bookmark

 

اخبار بانک: معاون امور مناطق بانک مهر اقتصاد در بازدید از شعب استان قم، اعتماد عمومی را بزرگترین سرمایه بانک عنوان کرد.

به گزارش نوین بانک، جواد حاجی مزدارانی- معاون امور مناطق بانک – در این بازدیدها، گفت: رضایتمندی مشتریان و اعتماد عمومی، بزرگترین سرمایه بانک مهر اقتصاد است که آن را از سایر بانک ها متمایز ساخته است.

مزدارانی خاطر نشان کرد: باید هوشمندانه کارکنیم و با کمترین حجم کار بیشترین بازدهی را داشته باشیم به طوری که کارائی کارکنان منتج به اثربخشی و خلق ارزش برای ذینفعان شود.

معاون امور مناطق با تاکید بر توجه به بازار هدف، افزود: روسای شعب باید از قدرت ریسک بالایی برخوردار باشند تا بتوانند در مواقع حساس با اتخاذ تصمیم مناسب، بانک را در راستای تحقق اهدافش، کمک نمایند.

وی افزود: رونق اقتصادی رابطه مستقیم بر نظارت ما در پرداخت تسهیلات هدفمند در بخش تولید و اشتغال پایدار دارد لذا ماموریت ما در بانک کمک به رونق اقتصادی است.

مزدارانی با اشاره به اینکه همه کارکنان در سود آوری بانک بصورت مستقیم نقش دارند، بیان کرد: بانک ها و موسسات مالی، بنگاه های اقتصادی هستند که باید رابطه منطقی بین ورودی ها و تخصیص آن ایجاد کنند از اینرو نقش آن ها در فرآیند جذب، تخصیص و وصول بسیار تاثیر گذار است از این رو سیاست گذاری ما در حوزه ارائه خدمت و پرداخت تسهیلات باید به گونه ای باشد که بانک را در پایان سال مالی به سودآوری برساند.

معاون امور مناطق هدف از این بازدید ها را آسیب شناسی شعب، آشنایی با مشکلات کارکنان به صورت مستقیم، کمک به همکاران، شناسایی کارکنان توانمند و مستعد و بکارگیری آن ها در پست های مناسب دانست.

گفتنی است معاون امور مناطق از شعب عماریاسر، آیت الله طالقانی، حضرت ولی عصر(عج)، شهرقائم، یزدانشهر، حضرت جوادالائمه(ع) و شهید بهشتی بازدید کرد و به طور مستقیم با کارکنان شعب به گفتگو پرداخت.

 منبع خبر

دسته بندی: اخبار بانک ها برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد