با استفاده از این سرویس امکان ارسال موجودی و صورتحساب هر یک از سپرده های مشتری، طی دوره های زمانی دلخواه و بنابر سلیقه متقاضیان از طریق ارسال به پست الکترونیک و یا پیام کوتاه مهیا شده است.

پایگاه خبری تحلیلی نوین بانک : امکان دریافت صورتحساب و تنظیم گزارشات دوره ای از طریق ارسال به صورت پیام کوتاه و ایمیل، برای مشتریان بانک قرض الحسنه مهر ایران فراهم شد.

به گزارش نوین بانک ، با استفاده از این سرویس امکان ارسال موجودی و صورتحساب هر یک از سپرده های مشتری، طی دوره های زمانی دلخواه و بنابر سلیقه متقاضیان از طریق ارسال به پست الکترونیک و یا پیام کوتاه مهیا شده است.
براین اساس، مشتریان پس از ورود به کانال اینترنت بانک، از منوی «گزارش» ، «تنظیمات گزارش های دوره ای» و انتخاب گزینه «اضافه نمودن گزارش دوره ای جدید»، دوره ارسال سرویس مورد نظر خود را تنظیم می کنند.
همچنین، در قسمت «شماره سپرده» حساب مربوطه و در بخش «دوره زمانی» مدت ارسال دوره (روزانه، هفتگی و ماهانه) را انتخاب می نمایند و با شخصی شدن نوع ارسال ( به صورت پیام کوتاه یا پست الکترونیک) توسط مشتریان، می توانند از این خدمت بهره مند شوند.
شایان ذکر است، نوع ارسال«دورنگار» در حال حاضر فعال نمی باشد و با افزودن هر گزارش دوره ای جدید امکان تکراری شدن نوع ارسال وجود ندارد.

دسته بندی: اخبار بانک ها, اخبار موسسه های مالی برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد