اهالی رسانه در جمع مدیران بانک ایران زمین پنجشنبه ۲ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۵۰ کد مطلب: ۵۴۶۵۶       اخبار بانک: بانک ایران در مراسمی به مناسبت روز خبرنگار از زحمات بی دریغ اهالی رسانه در اطلاع رسانی شفاف و همراهی همیشگی تقدیر و تشکر کرد. به گزارش نوین بانک به نقل از روابط […]


اهالی رسانه در جمع مدیران بانک ایران زمین

پنجشنبه ۲ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۵۰

کد مطلب: ۵۴۶۵۶

 

 

Share/Save/Bookmark

 

اخبار بانک: بانک ایران در مراسمی به مناسبت روز خبرنگار از زحمات بی دریغ اهالی رسانه در اطلاع رسانی شفاف و همراهی همیشگی تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش نوین بانک به نقل از روابط عمومی بانک ایران زمین، این مراسم با حضور مدیر عامل، اعضاء هیئت مدیره و مدیران ارشد این بانک در کنار جمعی از اهالی قلم با تاکید بر حفظ حرمت و جایگاه قلم و خبرنگاری در هتل بزرگ تهران برگزار شد.

در گفت و گوی کوتاهی که با محمد حسین استاد رئیس روابط عمومی بانک ایران زمین در خصوص جایگاه خبرنگاران پیش از آغاز مراسم داشتیم وی با اشاره به نقش پررنگ خبرنگاران در ارائه اخبار شفاف به مردم گفت: اگر نگاهی به گسترش فضای مجازی بی اندازیم به این نکته خواهیم رسید که خبرنگاران با اطلاع رسانی صحیح و به موقع و حضور در فضای مجازی نه تنها از وقوع شایعات جلوگیری می کنند، بلکه اخبار شفاف و صحیح را در اختیار مردم قرار می دهند.

وی در بخشی از سخنان خود با اشاره به تعامل سازنده اهالی رسانه با بانک ایران زمین از تلاشهای آنها تقدیر و تشکر کرد.

 منبع خبر

دسته بندی: اخبار بانک ها برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد