بازگشایی نماد بانک سینا و اقتصاد نوین بعد از ۷ ماه غیبت

ر جریان معاملات امروز بازار سهام ، اعمال رویه های جدید سازمان بورس و اعتراضات روزهای اخیر مردم چند شهر به همراه با ریزش قیمت سهام اکثر شرکت ها و افت 687 واحدی شاخص ، منجر شد تا هوش و حواس سرمایه گذاران به برخی موارد، کمتر جلب شود.

به گزارش نوین بانک به نقل از پایگاه خبری اخبار بانک، در جریان معاملات امروز بازار سهام ، اعمال رویه های جدید سازمان بورس و اعتراضات روزهای اخیر مردم چند شهر به همراه با ریزش قیمت سهام اکثر شرکت ها و افت ۶۸۷ واحدی شاخص ، منجر شد تا هوش و حواس سرمایه گذاران به برخی موارد، کمتر جلب شود.

به طوریکه با صدور پیغام بازگشایی نماد دو بانک سینا و اقتصاد نوین به همراه کالسیمین، تولید مواد اولیه داروپخش،داروسازی فارابی،نفت سپاهان ، پارس الکتریک، نوسازی و ساختمان تهران، نساجی بروجرد، ایران ارقام و قند ثابت، باز شد و طی آن سهام “وسینا و نوین” بعد از حدود ۷ ماه از امکان خرید و فروش برخوردار شدند.

در این میان سهام بانک هزار میلیارد تومانی سینا با رشد قیمت ۵٫۸ درصدی به ۹۶٫۸ تومان رسید و طی بیش از ۹٫۶ میلیون سهم توسط ۱۷ حقیقی و ۶ حقوقی خریداری شد و صف خرید بیش از ۱۸٫۶ میلیون سهمی به جا ماند.

این بانک وابسته به بنیاد مستضعفان در مجمع ۵ آذر اقدام به تقسیم سود ۹۶ ریال از سود محقق شده ۱۴۲ ریالی کرده بود.

اما بانک اقتصاد نوین ۱۳٫۱ هزار میلیارد تومانی که اولین بانک خصوصی ایران است، در مجمع ۱۷ آبان سودی از رقم محقق شده ۲۱ ریالی هر سهم را تقسیم نکرد با کاهش اندک قیمت به ۱۵۳ تومان رسید.

دسته بندی: اخبار بانک ها, بانک اقتصاد نوین, بانک سینا, بورس و بیمه, سازمان بورس, ویژه خبری, گزارش برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد