بانک گردشگری

بانک گردشگری درحالی از 25 مردادماه سال گذشته به دلیل تعدیل سود هر سهم با توقف نماد روبرو است که زمان برگزاری دو مجمع فوق العاده و عادی به طور فوق العاده را اعلام کرد.

به گزارش  نوین بانک به نقل از پایگاه خبری اخبار بانک، بانک گردشگری درحالی از ۲۵ مردادماه سال گذشته به دلیل تعدیل سود هر سهم با توقف نماد روبرو است که زمان برگزاری دو مجمع فوق العاده و عادی به طور فوق العاده را اعلام کرد.

به این ترتیب این بانک ۶۰۰ میلیارد تومانی که برای سال مالی آذر سال جاری ۴۳ ریال سود پیش بینی کرده، ساعت۹ و ۹:۳۰ پنچ شنبه هفته بعد ۲۱ دی اقدام به برگزاری دو مجمع فوق خواهد کرد و طی آن سهامداران در مجمع فوق العاده، نسبت به تغییر سال مالی و در مجمع دعادی به طور فوق العاده درباره انتخاب حسابرس و بازرس قانونی تصمیم خواهند کرد.

این دو مجمع در مرکز همایش های بین المللی رایزن واقع در تهران، نیاوران، کاشانک، نرسیده به سه راه آجودانیه، پلاک ۲۱۰ برگزار خواهد شد.

“وگردش” که در فرابورس پذیرفته شده ، قصد دارد برنامه افزایش سرمایه ۲۳۰درصدی را در صورت تایید حسابرس و محوز سازمان بورس عملی کند و سرمایه ۶۰۰ میلیارد تومانی را از محل مطالبات و آورده سهامداران به هزار و ۹۸۰ میلیارد تومان برساند.

دسته بندی: اخبار بانک ها, بانک گردشگری, سازمان بورس, ویژه خبری, گزارش برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد