مدیر عامل بانک مهر اقتصاد: باید برای تحقق بانکداری اسلامی تلاش مستمر داشته باشیم يکشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۲۱ کد مطلب: ۵۴۵۵۸       اخبار بانک: مدیر عامل بانک مهر اقتصاد با حضور در جمع کارکنان شعبه باغ بهادران اصفهان بر تلاش مستمر در راستای تحقق بانکداری اسلامی تاکید کرد. به گزارش نوین […]


مدیر عامل بانک مهر اقتصاد:

باید برای تحقق بانکداری اسلامی تلاش مستمر داشته باشیم

يکشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۲۱

کد مطلب: ۵۴۵۵۸

 

 

 

اخبار بانک: مدیر عامل بانک مهر اقتصاد با حضور در جمع کارکنان شعبه باغ بهادران اصفهان بر تلاش مستمر در راستای تحقق بانکداری اسلامی تاکید کرد.

به گزارش نوین بانک به نقل از روابط عمومی بانک مهر اقتصاد استان اصفهان؛ سید ضیاء ایمانی _ مدیر عامل بانک_ در جمع همکاران این شعبه، گفت: هیات عامل بانک در سفرهای استانی تلاش دارد علاوه بر اطلاع یابی از مشکلات همکاران ضمن بررسی و اتخاذ تصمیم مناسب با ارائه راهکار مقتضی در کوتاه ترین زمان ممکن نسبت به رفع مسائل و مشکلات حوزه سرمایه انسانی اقدام نمایند.

مدیر عامل بانک با اشاره به تلاش مدیران عالی بانک برای تأمین نیازهای مادی و معنوی همکاران و خانواده آنان، خاطرنشان کرد: کاستی‌های موجود در خدمات رفاهی و برخی از مشکلات و نواقص شناسایی شده که مطمئنا با مرتفع شدن آن، رضایتمندی شغلی کارکنان افزایش می یابد.

وی با تأکید بر اهمیت استقرار بانکداری بدون ربا، اظهار داشت: همه همکاران بانک ارزشی مهر اقتصاد باید با تلاش مستمر، در راستای نیل به اهداف متعالی بانک در زمینه پیاده سازی قانون بانکداری بدون ربا و تحقق اقتصاد مقاومتی حرکت کنند.

ایمانی با خرسندی از عملکرد مناسب شعب استان اصفهان در سال گذشته، تصریح کرد: امسال نیز انتظار می رود کارکنان متعهد و ساعی بانک در سراسر کشور با تلاش جهادی و همتی مضاعف، ضمن شناسایی نقاط قابل بهبود، عملکرد مطلوبی در ارتقاء شاخص های مالی  داشته باشند.

وی در پایان این دیدار با اشاره به اهداف و ماموریت های بانک، عنوان کرد: در سالی که رهبر معظم انقلاب(مدظله العالی) آن را با عنوان اقتصاد مقاومتی؛ تولید و اشتغال نام نهادند همه باید در مسیر شکوفایی تولید، ایجاد اشتغال پایدار و رونق اقتصادی کشور حرکت کنیم.

 منبع خبر

دسته بندی: اخبار بانک ها برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد