نوین بانک: کارگاه آموزشی اعتبارات ویژه کارکنان شعب غرب استان تهران با حضور معاون اعتبارات و بین الملل بانک مهر اقتصاد برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری نوین بانک، ایرج نیک اختر – معاون اعتبارات بانک – در این کارگاه آموزشی با بیان اینکه بانکداری در شرایط امروز بر مبنای ارائه خدمات متنوع تر و کاربردی معنا می یابد، گفت: با توجه به رقابت تنگاتنگ بانک ها و موسسات اعتباری، مباحث و مسائل مربوط به نظام بانکداری هر روز پیچیده تر می شوند لذا بانک ها و موسساتی موفق ترند که بتوانند سطح نیروی انسانی و ساختارهای ارتباطی خود را مستمراً ارتقا دهند و آنها را برای رویارویی با شرایط جدید بازار و اقتصاد مهیا کنند.

وی با تاکید بر رعایت قوانین و مقررات ابلاغی، اظهار کرد: هر تغییری در دستور العمل ها و سرویس های ارائه شده، باید بر مبنای ضرورت های اقتصادی، نیاز بازار، صاحبان سرمایه و مشتریان، طراحی و اجرا شود از اینرو بانک مهر اقتصاد با برگزاری دوره های آموزشی تخصصی و حرفه ای تلاش می کند تا کارکنان و مدیران شعب را برای مواجهه با این شرایط، آماده نگهدارد.

نیک اختر فلسفه وجودی بانک را اعتبار و تعامل اقتصادی با مردم و صاحبان سرمایه عنوان کرد و ادامه داد: اگر کوچکترین خدشه ای به این اعتبار وارد شود، اساس سیستم بانکی با خطر مواجه می شود بنابراین مواردی که در این دوره های آموزشی مطرح می شوند به نوعی با حیات حرفه ای و تخصصی مجموعه بزرگ بانک مهر اقتصاد ارتباط دارد و باید با دقت و حساسیت های بالا اجرایی شوند.

معاون اعتبارات و بین الملل در بخش دیگری از سخنان خود بر لزوم آموزش و فرهنگ سازی در تمام سطوح بانک تاکید کرد و گفت: برگزاری چنین دوره هایی برای آشنایی با تازه ترین قوانین داخلی، بین المللی فرصت مناسبی است که باید همکاران از آن به درستی استفاده کنند.
در ادامه، محمد قضایی – رئیس اداره امور شعب غرب استان تهران – گفت: این قبیل دوره های آموزشی در راستای توسعه کیفی برنامه های اجرایی بانک و در جهت آموزش مسائل فنی و کاربردی برای مدیران، کارکنان، مسئولین شعب و اعتبارات برگزار می شود تا با به روز رسانی اطلاعات و دستور العمل های اجرایی در ارائه خدمات مطلوب تر و سرویس های متنوع تر به مشتریان موفق تر باشند.
قضایی با ابراز خرسندی از برنامه ریزی های صورت گرفته شده در این حوزه از تمامی همکاران خود خواست تا مباحث مطرح شده در این دوره های آموزشی را با دقت دریافت و در بخش های مرتبط به کار گیرند.

دسته بندی: اخبار بانک ها, اخبار موسسه های مالی, بانک مهر اقتصاد برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد