اینده

بانک آینده در راستای ارزش آفرینی هر چه بیشتر و ارائه خدمت در روزهای پایانی سال جاری برای عموم مشتریان و همچنین عرضه گواهی سپرده ریالی و ارزی، تا پایان روز پنج‌شنبه دهم اسفند ماه، آماده ارائه خدمت است.

به گزارش نوین بانک به نقل از اخبار بانک ها ، در صورت تمدید عرضه گواهی سپرده ریالی و ارزی با نرخ سود علی‌الحساب، ۲۰ درصد توسط بانک مرکزی ، مراتب به استحضار مشتریان خواهد رسید.

در همین راستا ، برای دسترسی هر چه بهتر مشتریان و عموم مردم برای خریداری گواهی سپرده با نرخ سود علی‌الحساب ۲۰ درصدی ، ساعات کاری تمامی شعب بانک آینده در روزهای عادی، روزانه یک ­ساعت افزایش یافته و شعب به ارائه خدمات می­ پردازند.

لازم به ذکر است ؛ بانک آینده در دوره زمانی تعیین شده توسط بانک مرکزی ، نسبت به عرضه گواهی سپرده مدت­ دار ، ویژه سرمایه‌گذاری (عام) با کف یک‌ میلیون ریالی ، که از سوی بانک مرکزی ابلاغ شده است ؛ از روز شنبه ۲۸ بهمن­ ماه سال ۱۳۹۶، فقط، به‌مدت دو هفته ، اقدام کرده است. این گواهی سپرده ، با نرخ سود علی‌الحساب ۲۰ درصد سالانه و معاف از مالیات بوده و واریز سود آن ، به­صورت ماهانه و از سوی بانک آینده ، انجام می­ پذیرد.

مشتریان و عموم متقاضیان توجه داشته باشند که هفته جاری ، آخرین فرصت برای خریداری گواهی سپرده مذکور است و تمامی شعب بانک آینده در آخرین روز عرضه این گواهی سپرده در روز پنج‌شنبه مورخ ۱۰/۱۲/۱۳۹۶، پذیرای تمامی متقاضیان هستند.

 

اخرین اخبار بانک ها را در پایگاه خبری نوین بانک دنبال کنید.

دسته بندی: اخبار بانک ها, بانک آینده, ویژه خبری, گزارش برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد