بانک سینا از پرداخت تسهیلات ریالی در بخش کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست با نرخ سود مورد انتظار ۱۴ درصد در سال و کل مدت تامین مالی هفت سال خبر داد.

به گزارش نوین بانک:در راستای دستیابی به توسعه پایدار در بخش کشاورزی، شیلات و منابع طبیعی، این بانک اقدام به انعقاد قرارداد همکاری با صندوق توسعه ملی کرده است و متقاضیان واجد شرایط (اشخاص حقیقی و حقوقی بخش خصوصی ، تعاونی و عمومی) می توانند با مراجعه به شعب و مناطق بانک از تسهیلات در نظر گرفته شده استفاده کنند.

طبق این گزارش فعالیت های واجد اولویت و قابل قبول جهت اعطای تسهیلات شامل احداث گلخانه و تولید محصولات گلخانه ای، طرح ها و فعالیت های زیربخش شیلات، پرورش ماهیان دریایی در قفس، گرم آبی و سرد آبی، خاویار، میگو و تجهیزات صیادی است.

همچنین دیگر طرح ها شامل افزایش بهره وری مصرف آب از طریق روش های نوین آبیاری و فناوری های روزآمد و نیز طرح های تامین، تصفیه و انتقال آب، خدمات مکانیزه کشاورزی و طرح های زیست محیطی و منابع طبیعی اعلام شده است.

گفتنی است بانک سینا در حال حاضر نسبت به اعطای تسهیلات به شرکت های دانش بنیان از طریق انعقاد همکاری با صندوق نوآوری شکوفایی ریاست جمهوری اقدام می کند که سال گذشته رتبه شایسته بانک ها را در این زمینه به خود اختصاص داد.

دسته بندی: اخبار موسسه های مالی برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد