درخواست بانک شدن ثامن و کوثر

موسسه ثامن درخواست کرده به بانک ثامن تبدیل شود. این بخشی از گفته های عضو شورای پول و اعتبار بود. او گفت که موسسه کوثر نیز این درخواست را داشته است. تابش درباره تعیین تکلیف سپرده های کوچک در صندوق های قرض الحسنه هم توضیحاتی داد.

به گزارش نوین بانک به نقل از آفتاب :موسسه ثامن درخواست کرده به بانک ثامن تبدیل شود. این بخشی از گفته های عضو شورای پول و اعتبار بود. او گفت که موسسه کوثر نیز این درخواست را داشته است. تابش درباره تعیین تکلیف سپرده های کوچک در صندوق های قرض الحسنه هم توضیحاتی داد.

موسسه ثامن درخواست کرده به بانک ثامن تبدیل شود. این بخشی از گفته های عضو شورای پول و اعتبار بود. او گفت که موسسه کوثر نیز این درخواست را داشته است. تابش درباره تعیین تکلیف سپرده های کوچک در صندوق های قرض الحسنه هم توضیحاتی داد.

به گزارش نوین بانک به نقل از آفتاب :عضو ناظر مجلس در شورای پول و اعتبار از منتفی شدن ادغام موسسات مالی که دچار مشکل شده‌اند خبر داد.
محمدرضا تابش عضو ناظر مجلس شورای اسلامی در شورای پول و اعتبار با بیان اینکه در این شورا در جلسات متعدد درباره مسئله پیش آمده برای موسسات مالی و اعتباری بحث و تبادل نظر شد، گفت: دادستان کل کشور خواستار رسیدگی به نابسامانی‌ها درباره موسسات مالی و صندوق‌های قرض‌الحسنه شد.

وی با بیان اینکه بانک مرکزی اقداماتی در جهت ساماندهی موسسات مالی و اعتباری داشته، ادامه داد: در بخش‌های اطلاع‌رسانی، هماهنگی‌های لازم در ادغام موسسات مالی، نقش نظارتی بانک مرکزی و ارزیابی‌ها در املاک موسسات مالی اشکلاتی وجود دارد که در شورای پول و اعتبار درباره این موضوعات نیز بحث و بررسی‌های لازم انجام شده است.
نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی از توافق نمایندگان سپرده‌گذاران با بانک مرکزی برای شرکت در فرآیند ارزیابی املاک موسسات مالی که دچار مشکلات شده‌اند خبر داد و افزود: در شورای پول و اعتبار اولویت بر این گذاشته شده که سپرده‌های کوچک که زیر ۱۰ میلیون هستند هرچه سریع‌تر تعیین تکلیف شوند.
عضو ناظر مجلس در شورای پول و اعتبار با بیان اینکه حدود ۹۰ درصد سپرده‌ها در موسسات مالی که دچار مشکلاتی شده‌اند زیر ۱۰ میلیون تومان است، اظهار داشت: با هماهنگی‌ با قوه قضائیه مقرر شده هر چه سریع‌تر این سپرده‌های خرد تعیین تکلیف شوند.
تابش تصریح کرد: بانک مرکزی نیز مکلف شده در راستای ادغام‌هایی که انجام شده، خط اعتباری بدهد.
وی از منتفی شدن ادغام موسسات مالی که دچار مشکل شده‌اند خبر داد و افزود: موسسه مالی و اعتباری کوثر و ثامن‌الائمه تقاضا داده بودند که به بانک تبدیل شوند.

دسته بندی: اخبار بانک ها, اخبار موسسه های مالی, ثامن برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد