سرهنگ ابراهیمی، جانشین رئیس پلیس استان آذربایجان غربی در تشریح خبر دستگیری سارقان مسلح بانک ملت ارومیه گفت: سارقان مسلح بانک ملت ارومیه که در تاریخ یازدهم مهر ماه حدود ۷۴۰ میلیون ریال از این بانک به سرقت برده بودند، در یک عملیات غافلگیرانه پلیسی دستگیر شدند.

پایگاه خبری تحلیلی نوین بانک : سارقان مسلح بانک ملت شعبه روستای کشتیبان ارومیه در عملیات غافلگیرانه پلیس دستگیر شدند.

به گزارش نوین بانک ، سرهنگ ابراهیمی، جانشین رئیس پلیس استان آذربایجان غربی در تشریح خبر دستگیری سارقان مسلح بانک ملت ارومیه گفت: سارقان مسلح بانک ملت ارومیه که در تاریخ یازدهم مهر ماه حدود ۷۴۰ میلیون ریال از این بانک به سرقت برده بودند، در یک عملیات غافلگیرانه پلیسی دستگیر شدند.

جانشین رئیس پلیس استان آذربایجان غربی در ادامه خاطرنشان کرد: به دنبال سرقت مسلحانه از بانک ملت در روستای کشتیبان ارومیه و سرقت وجه نقدی معادل ۷۴۰ میلیون ریال در تاریخ یازدهم مهر ماه سال جاری به وسیله دو سارق مسلح با دو قبضه سلاح جنگی، پیگیری این پرونده بصورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی در ادامه گفت: با اشرافیت اطلاعاتی و تحقیقات صورت گرفته و به دست آوردن سرنخ هایی از سارقان، محل اختفاء متهمان در دو نقطه متفاوت از شهر شناسایی و طی یک عملیات غافگلیرانه دستگیر و تحویل مراجع قضایی شدند.

دسته بندی: اخبار بانک ها, بانک ملت برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد