سخنگوی بانک مرکزی با تاکید بر اینکه کار تسویه سپرده‌ها در تعاونی اعتبار فرشتگان مطابق با برنامه‌ریزی‌ها، در حال انجام است، گفت: ده درصد کسر شده از مانده سپرده‌ها، به مردم بازگشت داده می‌شود.

به گزارش نوین بانک:علی کریمی از برنامه‌ریزی بانک مرکزی برای تسویه حساب سپرده‌های مردم در تعاونی اعتبار فرشتگان خبرداد و گفت: مطابق با وعده مسئولان بانک مرکزی در گذشته، ده درصد کسر شده از سپرده‌های مردم به عنوان ذخیره احتیاطی که نگرانی‌هایی را میان سپرده‌گذاران ایجاد کرده بود، به آنها پرداخت خواهد شد و به این ترتیب، همه سپرده‌گذارانی که مطابق با برنامه بانک مرکزی، طی ۵ مرحله؛ سپرده‌های خود را دریافت کرده بودند، می‌توانند از بیستم آبانماه برای دریافت این ده درصد به شعب منتخب مراجعه کنند.

سخنگوی بانک مرکزی با بیان اینکه فهرست شعب منتخب کاسپین برای انجام امور تسویه سپرده‌های مشتریان، بر روی سایت بانک مرکزی و این موسسه قرار دارد، افزود: مردم تنها باید به این شعب مراجعه کرده و کار دریافت سپرده‌های خود را انجام دهند.

وی تصریح کرد: همچنین بر اساس زمان‌بندی انجام شده، قرار بر این است که با شناسایی اموال و دارایی‌های این تعاونی‌ها، کار تسویه سپرده‌گذاران انجام شود.

دسته بندی: اخبار بانک ها برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد