مدیر موسسه مالی و اعتباری ثامن در استان‌های زنجان و قزوین گفت : با تخصیص خط اعتباری از سوی بانک مرکزی در آینده نزدیک، وجوه با سرعت بیشتری به مشتریان پرداخت می‌شود. امیر ایزدی در نشست شورای بانک‌های استان افزود: با توجه به مشکل نقدینگی در بانک‌های کشور، براساس تقسیم بندی، روزانه وجوه بالای ۱۰ […]

مدیر موسسه مالی و اعتباری ثامن در استان‌های زنجان و قزوین گفت : با تخصیص خط اعتباری از سوی بانک مرکزی در آینده نزدیک، وجوه با سرعت بیشتری به مشتریان پرداخت می‌شود.
امیر ایزدی در نشست شورای بانک‌های استان افزود: با توجه به مشکل نقدینگی در بانک‌های کشور، براساس تقسیم بندی، روزانه وجوه بالای ۱۰ میلیون ریال را به مشتریان پرداخت می‌کنیم و با اختصاص خط اعتباری بانک مرکزی، وجوه پرداختی به مشتریان سرعت بیشتری می‌گیرد.
ایزدی به مشکلات این موسسه هم اشاره کرد و گفت:: مشکلات اخیر پیش آمده برای این موسسه طی روزهای گذشته باعث برگزاری تجمع در برابر ۶۰۰ شعبه این موسسه در سراسر کشور شد که با رایزنی‌های صورت گرفته با بانک مرکزی نگرانی‌های مردم از این مساله فروکش کرده است.
مدیر موسسه مالی ثامن در استان‌های زنجان و قزوین، تعداد سپرده گذاران این موسسه را در استان قزوین ۸۴ هزار سپرده گذار بیان کرد.
منبع: خبرگزاری صداوسیما

دسته بندی: اخبار موسسه های مالی, ثامن برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد