سهام موسسه اعتباری ثامن به فروش می‌رسد

فرآیند پذیرش و انجام کلیه فعالیت‌های پولی و مالی مؤسسه اعتباری ثامن در چارچوب ضوابط و مقررات قانونی بانک مرکزی و در تداوم برنامه ساماندهی بازار غیر متشکل پولی مصوب بانک مرکزی مجدانه پیگیری و به حصول نتیجه نزدیک شده است.

به گزارش نوین بانک به نقل از آنا : بر اساس دستور معاون نظارتی بانک مرکزی مورخ ۲۴ تیرماه امسال به شماره نامه ۱۰۴۰۶۲/۴ مجوز پذیره‌نویسی موسسه اعتباری ثامن به سازمان بورس و اوراق بهادر صادر شد.

بر اساس این گزارش به نقل از حمید تهرانفر معاون نظارتی بانک مرکزی ؛ فرآیند پذیرش و انجام کلیه فعالیت‌های پولی و مالی مؤسسه اعتباری ثامن در چارچوب ضوابط و مقررات قانونی بانک مرکزی و در تداوم برنامه ساماندهی بازار غیر متشکل پولی مصوب بانک مرکزی مجدانه پیگیری و به حصول نتیجه نزدیک شده است.

پیرو مجوز اخذشده از سوی بانک مرکزی که به امضای حمید تهرانفر رسیده، موافقت باعرضه عمومی سهام مؤسسه اعتباری ثامن برای آغاز پذیره‌نویسی اعلام گردیده است.

بر اساس این دستورالعمل سهام موسسه اعتباری ثامن (سهامی عام در شرف تأسیس) از طریق فرابورس ایران به فروش خواهد رسید.

گفتنی است با این گام مهم موسسه اعتباری ثامن با انجام پذیره‌نویسی و ثبت شرکت‌ها، به‌صورت رسمی شکل حقوقی به خود گرفته و گام نهایی در مسیر تبدیل‌شدن به موسسه اعتباری را طی خواهد کرد که بر این اساس به جرگه موسسات دارای مجوز بانک مرکزی خواهد پیوست.

دسته بندی: اخبار بانک ها, اخبار موسسه های مالی, ثامن برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد