موسسه اعتباری ملل در اطلاعیه شماره یک خود درباره ساماندهی تعاونی وحدت تاکید کرد که سپرده‌گذاران وحدت باید تا برنامه‌ریزی جدید صبر کنند و به شعب ملل و وحدت مراجعه نکنند. امروز سیف اعلام کرد مدیریت دارایی‌های تعاونی وحدت بر عهده موسسه اعتباری ملل واگذار شده است. سپرده‌گذاران تعونی وحدت چند ماه بود که منتظر […]

موسسه اعتباری ملل در اطلاعیه شماره یک خود درباره ساماندهی تعاونی وحدت تاکید کرد که سپرده‌گذاران وحدت باید تا برنامه‌ریزی جدید صبر کنند و به شعب ملل و وحدت مراجعه نکنند.

امروز سیف اعلام کرد مدیریت دارایی‌های تعاونی وحدت بر عهده موسسه اعتباری ملل واگذار شده است. سپرده‌گذاران تعونی وحدت چند ماه بود که منتظر چنین روزی بودند چراکه به علت ساماندهی حساب سپرده‌گذاران مسدود شده بود. موسسه اعتباری ملل نیز در اولین اطلاعیه خود از سپرده‌گذاران وحدت خواست تا آغاز فرآیند ساماندهی به شعب وحدت و ملل مراجعه نکنند و تماس تلفنی برقرار نکنند.

در اطلاعیه شماره یک موسسه اعتباری ملل آمده است:

فتوکل علی الله

مدیریت دارائی ها و بدهی های تعاونی اعتباری وحدت(آرمان) به موسسه اعتباری ملل واگذار شد.

در راستای ساماندهی بازار غیر متشکل پولی، تعیین تکلیف آخرین تعاونی های اعتباری غیر مجاز با تصمیم بانک مرکزی و تفاهم با بانکهای تجارت، آینده و موسسه اعتباری ملل به سرانجام رسید. بر این اساس مدیریت دارائی ها و بدهی های تعاونی اعتباری وحدت (آرمان) به موسسه اعتباری ملل واگذار گردید.

روابط عمومی موسسه اعتباری ملل ضمن تبریک ولادت با سر سعادت هشتمین اختر تابناک ولایت و امامت، ثامن الحجج حضرت علی بن موسی الرضا (ع) به موجب این اطلاعیه اعلام نمود این ساماندهی پس از هماهنگی با مرجع قضایی و برنامه ریزی لازم طی روزهای آتی آغاز خواهد شد.

لذا از سپرده گذاران و مشتریان محترم تعاونی اعتباری وحدت(آرمان) درخواست می شود از هر گونه مراجعه و تماس تلفنی با شعب و ادارات موسسه اعتباری ملل و هم چنین مراجعه به شعب تعاونی اعتباری وحدت تا انتشار اطلاعیه های بعدی خود داری نمایند.

بدیهی است کلیه امور مربوط به مشتریان تعاونی اعتباری وحدت در شعبی که افتتاح حساب نموده اند انجام خواهد شد.

در پایان روابط عمومی موسسه اعتباری ملل ضمن پشتیبانی از تصمیم بانک محترم مرکزی جمهوری اسلامی ایران وظیفه خود می داند از تمام ظرفیت ها، برای کمک به هموطنان عزیز استفاده نموده تا مشکل بوجود آمده در کوتاه ترین زمان ممکن رفع شود.

دسته بندی: اخبار موسسه های مالی, ملل برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد