بانک پارسیان در اطلاعیه‌ای اعلام کرد سپرده‌گذاران ثامن‌الحجج که تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان در این تعاونی سپرده داشتتد می‌تواند از پس‌فردا ۲۰ تیر به شعب بانک پارسیان مراجعه کرده و مابقی وجوه خود را دریافت کنند. طبق اعلام مسوولان در روزهای آینده و بعد از پرداخت ۱۰۰ میلیونی‌ها پرداخت وجوه سپزده‌گذاران تا سقف ۲۰۰ […]

بانک پارسیان در اطلاعیه‌ای اعلام کرد سپرده‌گذاران ثامن‌الحجج که تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان در این تعاونی سپرده داشتتد می‌تواند از پس‌فردا ۲۰ تیر به شعب بانک پارسیان مراجعه کرده و مابقی وجوه خود را دریافت کنند.

طبق اعلام مسوولان در روزهای آینده و بعد از پرداخت ۱۰۰ میلیونی‌ها پرداخت وجوه سپزده‌گذاران تا سقف ۲۰۰ و ۳۰۰ میلیون ثامن‌الحجج هم آغاز می‌شود.

بانک پارسیان در اطلاعیه خود آورده است:

قابل توجه سپرده‌گذاران ثامن‌الحجج

در اجرای دستور بانک مرکزی ج.ا.ا و پیرو ابلاغیه آن بانک، همزمان با فرارسیدن موعد پرداخت وجوه توسط بانک پارسیان به عنوان بانک عامل، بازپرداخت سپرده ها تا سقف یک میلیارد ریال ، از روز سه شنبه به تاریخ ۱۳۹۶/۰۴/۲۰انجام خواهد شد.
دارندگان محترم فرم درخواست تعهد نامه می بایست با در دست داشتن اصل و تصویر کارت ملی ، شناسنامه و گواهی مذکور به شعبه صادرکننده تعهدنامه ، مراجعه نمایند .

ساعات کار شعبه ها بانک پارسیان

شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۸ لغایت ۱۶

پنجشنبه ۷٫۳۰ لغایت ۱۳

دسته بندی: اخبار موسسه های مالی, ثامن برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد