مدیر عامل بانک ملی

مدیرعامل بانک ملی از ایرانیان مقیم خارج از کشور برای سرمایه گذاری در ایران دعوت کرد و گفت: هموطنان می توانند منابع مالی خود را به بانک ها منتقل کنند و در این پروژه ها با بانک ها شریک باشند.

به گزارش نوین بانک ، محمدرضا حسین زاده با دعوت از هموطنان مقیم خارج برای سرمایه گذاری در ایران ، اظهار داشت : برای ایرانیان خارج از کشور طرح ها و پروژه های جذابی در کشور تعریف شده است.

وی افزود: این افراد می توانند از طریق سرمایه گذاری در این پروژه ها نه تنها منافع خوبی کسب کنند بلکه آورده مالی خوبی برای آن ها خواهد داشت. در عین حال به کشور خود نیز کمک خواهند کرد.

مدیرعامل بانک ملی ایران در ادامه گفت : هموطنان می توانند منابع مالی خود را به بانک ها منتقل کنند و در این پروژه ها با بانک ها شریک باشند که در این صورت نه تنها ریسک سرمایه گذاری آن ها کاهش می یابد، بلکه موفقیت آن ها در این پروژه ها ، تضمین خواهد شد.

حسین زاده ادامه داد: همچنین ایرانیان خارج از کشور می توانند به عنوان یک سرمایه گذار با بانک شراکت کنند که در این صورت نیز باز هم تمهیداتی برای آن ها اندیشیده شده و تسهیلات و پروژ جدید در اختیار آن ها قرار خواهد گرفت.
 

اخرین اخبار بانک ها را در پایگاه خبری نوین بانک دنبال کنید.

دسته بندی: اخبار بانک ها, ویژه خبری, گزارش برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد