بورس

مدیر نظارت بر ناشران سازمان بورس اعلام کرد : نماد دو بانک صادرات و پارسیان در صورت تکمیل اطلاعات قبل از سال جاری باز می شود.

به گزارش نوین بانک به نقل از اخبار بانک ها ، سعید محمد علیزاده درباره بازگشایی نماد دو بانک «صادرات و پارسیان» که پس از برگزاری مجمع سالانه در بهمن ماه، در هفته گذشته اقدام به انتشار صورت های مالی نیز کرده اند، اظهار داشت: بانک صادرات مجمع عادی به طور فوق العاده برای انتخاب هیات مدیره را برگزار کرده و اطلاعات میاندوره ای سه ماه اول، دوم و سوم به همراه گزارش تفسیری را نیز منتشر کرده است.

وی در ادامه گفت: بانک صادرات در برابر ارسال این اطلاعات، هنوز گزارش فعالیت ماهیانه از اول سال تا آخر ماه گذشته را ارائه نکرده و با توجه به زیان ۹ ماهه، باید توضیحاتی در مورد ابهامات مطروحه ارایه دهد. علاوه بر این باید در مورد ذخایر مدنظر بانک مرکزی و اقدامات انجام شده در مورد تکالیف اعلامی، نیز توضیح دهد.

مدیر نظارت بر ناشران سازمان بورس افزود: بنابراین در صورت ارایه این موارد، شفاف سازی سازمان بورس هم منتشر می شود تا نماد این بانک قبل از سال جاری در بازار سهام باز شود.

به گزارش سنا، علیزاده در مورد بازگشایی نماد بانک پارسیان هم که از ۱۵ آبان سال گذشته متوقف است، اعلام کرد: این بانک هم گزارش عملکرد ۳ و ۶ ماهه را ارایه داده اما فعلا گزارش ۹ ماهه را ارایه نکرده و باید گزارش های فعالیت ماهیانه را تکمیل کند که از ظاهرا بعد از ارایه گزارش ماهانه سه ماه اول سال در روزهای گذشته، از امروز در حال تکمیل است.

وی ادامه داد: در صورت تکمیل اطلاعات، “وپارس” هم می تواند قبل از پایان سال در تابلو معاملات حاضر باشد.

دسته بندی: اخبار بانک ها, بانک صادرات, بانک پارسیان, سازمان بورس, ویژه خبری, گزارش برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد