صورت های مالی بانک مهر اقتصاد تصویب شد پنجشنبه ۲ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۵۷ کد مطلب: ۵۴۶۵۴       اخبار بانک: مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک مهر اقتصاد مربوط به سال مالی منتهی به ۳۰ اسفند ماه ۱۳۹۵روز یکشنبه بیست و نهم مرداد ماه برگزار شد. به گزارش نوین بانک، در […]


صورت های مالی بانک مهر اقتصاد تصویب شد

پنجشنبه ۲ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۵۷

کد مطلب: ۵۴۶۵۴

 

 

 

اخبار بانک: مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک مهر اقتصاد مربوط به سال مالی منتهی به ۳۰ اسفند ماه ۱۳۹۵روز یکشنبه بیست و نهم مرداد ماه برگزار شد.

به گزارش نوین بانک، در این مجمع که در محل سالن همایش های مجتمع فرهنگی آدینه برگزار شد و علی کارگر عضو هیئت مدیره بانک، ریاست آن را برعهده داشت، بیش از ۶۷٫۸۱ درصد از صاحبان سهام حضور داشتند.

سید ضیاء ایمانی مدیر عامل بانک با تشریح ترازنامه و صورت های مالی، گزارشی از عملکرد بانک در سال ۹۵ ارائه کرد و گفت: بانک مهر اقتصاد علی رغم در اختیار نداشتن بسیاری از ابزارهای مورد نیاز برای فعالیت بانکی و با وجود همه چالش هایی که بازار پولی و مالی در سال گذشته با آن مواجه بود، توانست با تلاش کارکنان ارزشی خود ضمن کاهش قیمت تمام شده پول، سودآوری و بهره وری بانک را افزایش دهد.

ایمانی ضمن قرائت پیام هیات مدیره، به بیان اهداف کلان و تاریخچه ثبتی بانک پرداخت و گفت: در سال ۹۵ هزینه تامین منابع بانک ۳ درصد کاهش و سود خالص بانک نسبت به سال ۹۴، ۵۲ درصد افزایش یافت.

گفتنی است پس از ارائه گزارش مدیر عامل بانک مهر اقتصاد، صورت های مالی بانک به تصویب مجمع رسید و موسسه هشیار ممیز به عنوان حسابرس مستقل و بازرس قانونی و موسسه دَش و همکاران به عنوان بازرس علی البدل انتخاب شدند.

همچنین روزنامه های دنیای اقتصاد و جوان نیز به عنوان روزنامه های کثیرالانتشار رسمی بانک مهر اقتصاد انتخاب شدند.

 منبع خبر

دسته بندی: اخبار بانک ها برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد