بانک ها آدرس غلط می‌دهند؛ عدم تمایل برخی بانک ها برای کاهش سود صندوق های سرمایه گذاری يکشنبه ۵ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۴۱ کد مطلب: ۵۴۶۹۶       اخبار بانک: به نظر می رسد بانک ها تمایلی به کاهش نرخ سود صندوق های سرمایه گذاری ندارند. به گزارش خبرنگار نوین بانک، گرچه هفته گذشته […]


بانک ها آدرس غلط می‌دهند؛

عدم تمایل برخی بانک ها برای کاهش سود صندوق های سرمایه گذاری

يکشنبه ۵ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۴۱

کد مطلب: ۵۴۶۹۶

 

 

 

اخبار بانک: به نظر می رسد بانک ها تمایلی به کاهش نرخ سود صندوق های سرمایه گذاری ندارند.

به گزارش خبرنگار نوین بانک، گرچه هفته گذشته توسط مسیولان بانک مرکزی اعلام شده که سود صندوق‌های سرمایه‌گذاری نیز کاهش پیدا می کند اما به نظر می رسد بانک ها چندان تمایلی به چنین تصمیمی ندارند و یا آدرس غلط می دهند!

یکی از کاربران سایت که در یکی از صندوق های سرمایه گذاری ۲۳ درصد در یک بانک خصوصی حساب دارد ظهر دیروز تماسی با بانک مربوطه داشته است.

کاربر بانک مربوطه نیز اعلام کرده است سپرده های سرمایه گذاری در صندوق مشمول کاهش نرخ سود نشده و تا یک سال آینده سود بالا را دریافت خواهند کرد.

این در حالی است که از زمان افتتاح این حساب در صندوق سرمایه گذاری ۷ ماه می‌گذرد و بنابرین تا پنج ماه آینده طبیعتا موعد سررسید این حساب خواهد بود.

بر اساس اعلام این کارمند بانک تمامی حسابهای صندوق سرمایه گذاری که پیش از این در سال گذشته نیز افتتاح شده است از نیمه مرداد ماه به مدت یک سال به طور خودکار تمدید شده اند!

این اقدام بانک مربوطه که تا سال آینده نرخ سود ۲۳ درصدی را برای حساب‌های صندوق سرمایه‌گذاری پرداخت می‌کند نشان از عدم علاقه این بانک برای کاهش نرخ سود دارد.

حسابهای صندوق سرمایه گذاری این بانک برگشت سود نداشته و هر وقت که مشتری بخواهد می تواند انسداد حساب کند.

کاهش نرخ سود سپرده‌ها در بانک‌ها و موسسات مالی و اعتباری از هفته آینده اجرایی می شود. بر اساس اعلام مسئولان بانک مرکزی نرخ سود صندوق های سرمایه گذاری نیز کاهش پیدا خواهد کرد.

 منبع خبر

دسته بندی: اخبار بانک ها برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد