به گزارش نوین بانک به نقل از بینا , آخرین روز معاملاتی هفته چهارم مردادماه با تثبیت شاخص کل فرابورس در ارتفاع ۹۱۸ واحدی و مبادله بیش از ۱۷۱ میلیون ورقه به ارزش ۷۴۵ میلیارد و ۸۸۰ میلیون ریال پایان یافت. در بازارهای اول و دوم نزدیک به ۱۰۸ میلیون سهم به ارزش افزون بر […]


به گزارش نوین بانک به نقل از بینا , آخرین روز معاملاتی هفته چهارم مردادماه با تثبیت شاخص کل فرابورس در ارتفاع ۹۱۸ واحدی و مبادله بیش از ۱۷۱ میلیون ورقه به ارزش ۷۴۵ میلیارد و ۸۸۰ میلیون ریال پایان یافت.

در بازارهای اول و دوم نزدیک به ۱۰۸ میلیون سهم به ارزش افزون بر ۲۵۷ میلیارد ریال دست به دست شد که جابه‌جایی بیش از ۵۲ میلیون سهم به ارزش افزون بر ۴۲ میلیارد ریال در نماد «ذوب»، توسط سهامداران منجر به صدرنشینی این نماد در این دو بازار شد.

نماد «اوان» در حالی در روز جاری از سوی سهام‌داران با بیشترین بازدید رو به رو شد که با حدود ۵ درصد رشد قیمتی، در صدر جدول بیشترین افزایش قیمت نیز قرار گرفت.

همچنین نمادی که بیشترین کاهش قیمتی را تجربه کرد نماد شرکت سرمایه‌گذاری تدبیرگران فارس و خوزستان بود.

در تابلوهای معاملاتی بازار پایه شاهد دست به دست شدن نزدیک به ۶۲ میلیون سهم به ارزش بیش از ۱۲۰ میلیارد ریال بودیم و در تابلو اوراق با درآمد ثابت نیز افزون بر ۲۶۹ هزار ورقه به ارزش ۲۶۸ میلیارد ریال مورد مبادله قرار گرفت.

در آخرین روز کاری این هفته تابلوی اوراق تسهیلات مسکن میزبان جابه‌جایی بیش از ۹۸ هزار ورقه به ارزش بالغ بر ۷۷ میلیارد ریال بود که خریدوفروش این اوراق در بازه قیمتی ۷۷۲ تا ۸۰۱ هزار ریال صورت گرفت.منبع

دسته بندی: بورس و بیمه برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد