ده نفر از کارکنان بانک دی در نخستین المپیاد بانکي که مردادماه از سوی کانون بانک‌ها و موسسات اعتباری خصوصی برگزار می‌شود، شرکت می‌کنند.

به گزارش نوین بانک به نقل از روابط عمومی بانک دی، معاونت سرمایه انسانی و پشتیبانی بانك دي با در نظر گرفتن شاخص‌ها و معیارهایی از جمله نمرات کسب شده  در آزمون بخشنامه‌ها، حضور فعال و موثر در دوره‌های آموزشی، همکاری در حوزه تدریس مباحث تخصصی بانکی، عملکرد مثبت در ایفای مسئولیت‌های سازمانی و حداقل سه سال سابقه حضور در بانک، ۱۰ نفر از کارکنان بانک را برای حضور در این المپیاد معرفی کرد.

بر اساس همین گزارش، کارکنان منتخب بانک برای شرکت در المپیاد بانکی، سید عرفان رضوی، محمد پرویزی، رسول سعیدی ،  رامین قاسمی ، نازنین میرزائی،  ایمان رضائی، فاطمه حاجی‌لو، مهدیه محبی، فاطمه عصاری  و مرجان غلامی هستند که بر اساس شاخص های مذکور تعیین شده اند.

گفتنی است این المپياد برای نخستين بار بین ۱۴ بانک و موسسه اعتباری خصوصی ایران در روز پنجشنبه ۱۲ مرداد  ساعت ۱۰ صبح در دانشگاه صنعتی امیرکبیر به صورت حضوری / الکترونیکی برگزار می‌شود و پس از اعلام نتایج نیز از سه بانک برتر در هفته بانکداری اسلامی تقدیر خواهد شد.

دسته بندی: اخبار بانک ها, بانک دی برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد