مالک ۱۰ درصدی بانکی که هنور سهام زیرمجموعه را عرضه اولیه نکرده

بانک انصار که هنور اقدام به عرضه اولیه سهام شرکت ایرانیان اطلس در بورس نکرده با افزایش تملک حدود ۱۰ درصدی توسط صندوق بازنشستگی صدا و سیما روبرو شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نوین بانک به نقل از بورس پرس، بانک انصار درحالی از نیمه دوم سال گذشته نتوانسته یا نخواسته اقدام به عرضه اولیه ۱۰ درصد سهام شرکت ۱۰۰ میلیارد تومانی ایرانیان اطلس در بورس کند که طی روزهای قبل از توقف نماد در ۲۷ تیر با افزایش مالکیت یک سهامدار عمده روبرو شده است.

 

براساس این گزارش، بررسی ها از روند معاملات “وانصار” نشان می دهد، صندوق بازنشستگی صدا و سیما با اقدام به خرید سهام آن طی هفته گذشته، درصد مالکیت خود را به حدود ۱۰ درصد رسانده و در کنار دو مالک ۱۰ درصدی دیگر یعنی سرمایه گذاری یمین و همراه اول ایستاده است.

 

این بانک ۱۰۰۰ میلیارد تومانی که با توقف نماد به دلیل برگزاری مجمع سالانه مواجه است ، اولین سود سال مالی جاری را با کاهش ۱۴ درصدی، ۳۰۰ ریال پیش بینی کرده و اسفند سال گذشته هم درباره فروش ۱۰۰ درصد سهام ستاره اطلس پارس توسط ایرانیان اطلس به ارزش ۲ هزار و ۸۹ میلیارد تومان و تحقق سود ۷۰۰ میلیارد تومانی شفاف سازی کرده است.

دسته بندی: اخبار بانک ها, بانک انصار برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد