برگذاری مجمع2 بانک +5شرکت

پیرو مجمع نوبت اول بانک سامان که در 27 تیر سال جاری به حد نصاب نرسید و همچنین اتمام دوره مالی منتهی به شهریور سال جاری پارس سرام، زمان برگزاری مجمع سالانه دو شرکت بورسی و فرابورسی اعلام شد.

به گزارش نوین بانک به نقل از پایگاه خبری اخبار بانک، پیرو مجمع نوبت اول بانک سامان که در ۲۷ تیر سال جاری به حد نصاب نرسید و همچنین اتمام دوره مالی منتهی به شهریور سال جاری پارس سرام، زمان برگزاری مجمع سالانه دو شرکت بورسی و فرابورسی اعلام شد.

بیمه سرمد نیز که مجوز افزایش سرمایه ۵۰ درصدی را از سازمان بورس گرفت،جهت تصمیم گیری درخصوص افزایش سرمایه به مجمع فوق العاده می رود تا ازدو محل سود انباشته و مطالبات سهامداران و آورده نقدی،سرمایه را به ۱۵۰ میلیارد تومان برساند.

“وسرمد”این تامین مالی را با هدف حفظ حداقل سرمایه مورد نیاز جهت فعالیت در کلیه رشته های بیمه ای انجام خواهد داد.یک شخص حقیقی با ۱۹٫۹۸ درصد و شرکت همیاری غدیر با ۱۷٫۶۹ درصد در ترکیب سهامداری این شرکت فرابورسی حضور دارند.

در این میان،فرآورده های نسوز پارس نیز که در مجمع ۱۰ آبان سال جاری به حد نصاب نرسید،زمان مجمع عادی بطور فوق العاده نوبت دوم را برای انتخاب اعضای هیات مدیره مشخص کرد. سهامداران دو شرکت بورسی و فرابورسی بانک تجارت و پگاه فارس جهت انتخاب اعضای هیئت‌مدیره به مجمع عادی بطور فوق العاده روانه می شوند.

بانک تجارت(مجمع عادی بطور فوق العاده): ساعت ۱۵ روز دوشنبه ۱۸ دی درساختمان مديريت امور اعتباري بانک تجارت واقع درخيابان طالقاني

بانک سامان(مجمع سالانه نوبت دوم): ساعت ۱۶ روز شنبه ۱۶ دی در مجموعه فرهنگی ،ورزشی و تفریحی تلاش

پارس سرام(مجمع سالانه): ساعت ۱۰ روز دوشنبه ۱۸ دی درخيابان سميه – خ رامسر – پلاک ۴۶

 

فرآورده های نسوز پارس(مجمع عادی بطور فوق العاده نوبت دوم): ساعت ۹ روز دوشنبه ۱۸ دی در هتل صفائیه یزد

پگاه فارس(مجمع عادی بطور فوق العاده): ساعت ۱۰:۳۰ روز شنبه ۱۶ دی درمحل شرکت

بیمه سرمد(مجمع فوق العاده): ساعت ۱۴ روز یکشنبه ۱۷ دی در جردن،تقاطع خیابان اسفندیار،نبش خ آرش غربی،پلاک ۱۱۳

دسته بندی: اخبار بانک ها, بانک تجارت, بانک سامان, بورس و بیمه, سازمان بورس, ویژه خبری, گزارش برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد