اخبار بانکی: در برخی از روزنامه‌ها و جراید تبلیغ معاوضه طلب در موسسه بحران‌زده با آپارتمان لوکس مشاهده می‌شود. به گزارش خبرنگار نوین بانک، با توجه به کمبود نقدینگی در برخی از موسسات مالی و اعتباری در شرف تأسیس به نظر می‌رسد برخی از دلالان دست به کار شده و خواب هایی برای سپرده گذاران […]

اخبار بانکی: در برخی از روزنامه‌ها و جراید تبلیغ معاوضه طلب در موسسه بحران‌زده با آپارتمان لوکس مشاهده می‌شود.

به گزارش خبرنگار نوین بانک، با توجه به کمبود نقدینگی در برخی از موسسات مالی و اعتباری در شرف تأسیس به نظر می‌رسد برخی از دلالان دست به کار شده و خواب هایی برای سپرده گذاران این موسسات دیده اند.چندی پیش در یکی از روزنامه‌های کثیرالانتشار مشاهده شد که آگهی معاوضه سپرده در موسسه بحران زده با آپارتمان لوکس در مشهد صورت می‌گیرد.

اساس کار دلالان نقد کردن سپرده های موسسات مالی و اعتباری نیز اینگونه است که طلب در موسسه مذکور پس از کم کردن ۲۰ تا ۳۰ درصد آن از سپرده‌گذار خریداری می‌شود.

به عبارت دیگر اگر شخصی ۱۰۰ میلیون تومان در موسسه مد نظر سپرده داشته باشد که نمی تواند آن را برداشت کند اشخاصی هستند که با ۷۰ تا ۸۰ میلیون تومان سپرده های فوق را خریداری می کند.

در زمان بروز بحران در موسسه میزان اینگونه واسطه گری ها و دلالی ها به وفور یافت می شد اما اکنون به نظر می رسد که با به وجود آمدن بحران نقدینگی برای برخی از موسسات مالی و اعتباری مجدد رواج پیدا کرده است.

موسسه ک

منبع خبر

دسته بندی: اخبار بانک ها, کاسپین برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه
۱ دیدگاه
 1. ت

  دروغ باید انقدر بزرگ باشد که همه ان را باور کنند.
  مدیرعامل موسسه اعتباری *** می گوید کسی از ما طلبی ندارد و ما بدهکار نیستیم .ایا تغییر نام یک موسسه و یا تاسیس موسسه با نامی دیگر می تواند از تعهدات قانونی ایشان بکاهد.گزارش مجلس را دروغ می نامند ،قوه قضائیه را قبول ندارند،انگاه به کلام خود اصرار دارند که ما تعهدی در قبال بدهی ها نداریم .
  هفت درصد از جمعیت کشور در خطر-تصرف هزاران میلیارد تومان سپرده گذاری مردم مظلوم و بی پناه می باشند ،اموال مردم را توقیف کرده اند ،حال توهین هم می کنند.

  چرا مردم مظلوم و بی پناه در مقابل اقدام موسسه ک *** در بزرگترین دزدی اشکار و بی پروای تاریخ رها شده اند.
  انها ادعا می کنند ان افراد بی نام که سپرده های کلان چند ده میلیاردی داشته اند و با رانت اطلاعاتی تمام اصل پول و سودهای بسیار بیشتر از انچه در قرارداد مردم عادی است ،را تماما دریافت کرده اند ، به جاهائی ارتباط دارند وحامی اعمال غیرقانونی انها هستند ، به همین دلیل کسی جرات مقابله با انها را ندارد.

  در کجای این دنیا چنین جسارتی برای تصرف اموال مردم وجود دارد؟ایا حتی یک نمونه در تاریخ دنیای متمدن وجود دارد که مال مردمی که به مسئولین خود اعتماد کرده اند چپاول شود و همه سکوت کنند؟

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد