مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در بانک مهراقتصاد در همایش خانوادگی عترت ویژه خانواده همکاران استان همدان، محبت، معنویت و آرامش را از مهمترین عناصر داشتن خانواده سالم برشمرد.

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در بانک مهراقتصاد در همایش خانوادگی عترت ویژه خانواده همکاران استان همدان، محبت، معنویت و آرامش را از مهمترین عناصر داشتن خانواده سالم برشمرد. به گزارش نوین بانک به نقل از  روابط عمومی بانک مهر اقتصاد استان همدان؛ حجت الاسلام شیخی_ مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در بانک_  در این […]

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در بانک مهراقتصاد در همایش خانوادگی عترت ویژه خانواده همکاران استان همدان، محبت، معنویت و آرامش را از مهمترین عناصر داشتن خانواده سالم برشمرد.

به گزارش نوین بانک به نقل از  روابط عمومی بانک مهر اقتصاد استان همدان؛ حجت الاسلام شیخی_ مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در بانک_  در این مراسم با اشاره به نقش خانواده در سالم سازی جامعه ابراز داشت: خانواده رکن اصلی جامعه محسوب می شود و از اینرو دشمنان ایران و اسلام از روش های مختلف قصد تخریب و نابودی آن را دارند.

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در بخش دیگری از سخنان خود ضمن تاکید برلزوم آگاه سازی و آگاهی بخشی خانواده بالاخص مادران خانواده، نقش تربیتی مادران را بر فرزندان پررنگ تر دانست و محبت، معنویت و آرامش و همچنین اهمیت بخشیدن به روابط درون خانوادگی را از مهمترین عناصر و ستون های داشتن خانواده سالم برشمرد.

حجت الاسلام شیخی همچنین خاطر نشان کرد: پیاده سازی شیوه زندگی اسلامی ضامن داشتن خانواده سالم و فرزندان صالح است.

وی اجرا و پیاده سازی  بانکداری اسلامی در تمامی عقود بانکی در بانک مهراقتصاد را افتخار و دستاوردی بزرگ عنوان کرد و ادامه داد: استقرار و پیاده سازی کامل بانکداری اسلامی در جامعه یکی از بزرگترین دغدغه های علما و اقشار مختلف مردم است.

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در بانک در پایان ضمن تقدیر و تشکر از همکاران عنوان کرد: بانک مهراقتصاد بانکی است که رفتار و منش کارکنان آن زبان زد همگان شده و این به برکت پشتوانه ارزشی و رعایت موازین شرعی در این بانک است.

محمد شعبانی _ رئیس اداره امور شعب استان همدان_ نیز در ابتدای این مراسم  ضمن تقدیر از خانواده های همکاران، موفقیت و دستاوردهای بانک را مرهون همراهی و حمایت همه جانبه خانواده ها عنوان کرد.

دسته بندی: اخبار بانک ها, بانک مهر اقتصاد برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد