به گزارش نوین بانک نماینده مردم اهواز در مجلس گفت: قرار است بعد از طی مراحل اداری ادغام موسسه مالی آرمان با موسسه ملل، پرداخت سپرده ها از شهریور شروع شود. همایون یوسفی در گفت و گو با مهر اظهار کرد: امروز با رئیس بانک مرکزی در حاشیه مراسم تنفیذ حکم ریاست جمهوری دیدار و […]

به گزارش نوین بانک نماینده مردم اهواز در مجلس گفت: قرار است بعد از طی مراحل اداری ادغام موسسه مالی آرمان با موسسه ملل، پرداخت سپرده ها از شهریور شروع شود.

همایون یوسفی در گفت و گو با مهر اظهار کرد: امروز با رئیس بانک مرکزی در حاشیه مراسم تنفیذ حکم ریاست جمهوری دیدار و برای مراحل ادغام موسسه آرمان و موسسه ملل پیگیری کردم.

وی افزود: همچنین در ارتباط تلفنی با حیدری معاون نظارت بانک مرکزی این موضوع را پیگیر و وی اعلام کرد کار ادغام موسسه آرمان با ملل انجام شده و از روز یکشنبه مباحث حسابرسی این ادغام شروع و طی سه هفته انجام می شود.

یوسفی تصریح کرد: وی همچنین اعلام کرد تلاش می شود تا از شهریور ماه کار پرداخت به مردم را شروع کنیم و سعی شده تا این کار تسریع شود.

نماینده مردم اهواز در مجلس بیان کرد: در این روند تاکید شده تا زمان حسابرسی ها در کوتاه ترین زمان ممکن انجام و نحوه پرداختی به مردم هم بعد از انجام حسابرسی ها مشخص می شود.

یوسفی گفت: بر اساس اعلام بانک مرکزی، تلاش می شود تا از شهریور ماه کار پرداختی به مردم آغاز شود. در پیگیری های انجام شده از بانک مرکزی نیز درخواست کردیم تا پرسنل موسسه آرمان اخراج نشوند و قول گرفتیم تا این پرسنل برای همکاری با موسسه ملل به کار گرفته شوند.

دسته بندی: اخبار موسسه های مالی, ملل برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد