ملی بانک

نزدیک شدن به روزهای پایانی سال، یک دغدغه را در میان مسافران نوروزی تقویت می کند و آن هم چگونگی نگهداری از اشیای گرانبها، پول نقد و احیانا ارزی است که به صورت اسکناس در منازل وجود دارد، اما بانک ملی ایران برای همه این نگرانی ها راه حل های پیشنهادی دارد

به گزارش نوین بانک به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران ، بهترین روش نگهداری منابع ریالی ، واریز آنها به حساب بانکی است. هم اکنون بانک ملی ایران امکانات فراوانی برای دسترسی لحظه ای به منابع برای مشتریان ایجاد کرده است.

سامانه «بام» به مشتریان این امکان را می دهد که در هر لحظه از شبانه روز ، وجوه خود را مدیریت کرده و آن را به شکلی که لازم می دانند استفاده کنند. همچنین برخی خدمات بانکی بر روی پیام رسان «بله» وجود دارد که می تواند نیازهای فوری مشتریان را پاسخگو باشد.

دستگاه های فیزیکی دسترسی و نقل و انتقال پول مانند خودپردازها، VTM و CRS نیز در هر ساعت از شبانه روز امکان پرداخت پول نقد تا سقف پنج میلیون ریال را برای مشتریان فراهم کرده اند.

در بخش ارز نیز شرایط مشابهی حاکم است ، به طوری که بانک ملی ایران به سپرده های ارزی تا سقف شش درصد سود پرداخت می کند. این گونه سپرده گذاری می تواند همزمان با حفظ فیزیک پول ، ارزش آن را نیز حفظ کند ؛ ضمن این که مشتریان می توانند در هر زمان ، اصل منابع ارزی خود را از بانک ملی ایران دریافت کنند.

علاقه مندان به خرید و نگهداری سکه نیز می توانند منابع خود را به پیش خرید سکه تخصیص دهند. با این روش کسب سود قابل توجه برای دارندگان سکه در دوره های شش ماهه و یک ساله متصور است.

برای حفظ اشیای گرانبها مانند طلا و سکه نیز می توان از صندوق های اجاره ای بانک استفاده کرد. اکنون ۸۷ شعبه بانک ملی ایران در سراسر کشور دارای بیش از ۱۱۹ هزار صندوق اجاره ای هستند که از این تعداد ۲۴ شعبه در تهران قرار دارند.

 

اخرین اخبار بانک ها را در پایگاه خبری نوین بانک دنبال کنید.

دسته بندی: اخبار بانک ها, بانک ملی, ویژه خبری, گزارش برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد