همکاری بانک ها در حمایت از شرکت های دانش بنیان

بانک های ملی ایران، صادرات، کشاورزی، صنعت و معدن، قرض الحسنه مهر ایران، پارسیان و سینا برای ارائه تسهیلات گوناگون به شرکت های دانش بنیان با صندوق نوآوری و شکوفایی هم پیمان شده اند.

نوین بانک به نقل از روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، بهزاد سلطانی رییس صندوق نوآوری و شکوفایی در مراسم افتتاحیه شعبه بانک سینا در مجتمع شکوفایی شرکت های دانش بنیان با اعلام این مطلب گفت: این صندوق به منظور مشارکت گسترده بانک ها برای ارائه خدمات به شرکت های دانش بنیان و پیشگیری از افزایش تعداد نیروی انسانی شاغل در صندوق نوآوری و شکوفایی بخش اعظم فعالیت در زمینه ارایه تسهیلات به شرکت های دانش بنیان را از طریق بانک ها به انجام می رساند.

رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی از همکاری این صندوق با ۵ بانک کشور خبر داد و گفت: در حال حاضر با بانک های سینا، آینده، صادرات، مهر ایران و بانک ملی همکاری داریم، ضمن آنکه با سه بانک کشاورزی، صنعت و معدن و پارسیان وارد عقد تفاهم نامه شده ایم.

 

وی با بیان اینکه برای همکاری با ۴ تا ۵ بانک دیگر در حال مذاکره هستیم، خاطرنشان کرد: تا کنون هزار و ۸۰۰ میلیارد ریال طرح دانش بنیان به ۵ بانک همکار معرفی کرده ایم که تسهیلاتی از این بانک ها به شرکت ها اعطا شده است.

به گفته وی از سوی بانک آینده ۳۵ میلیارد ریال، از سوی بانک صادرات ۲۹۰ میلیارد ریال، از سوی بانک مهر ایران ۵ میلیارد ریال و از سوی بانک سینا ۲۹۷ میلیارد ریال اعتبارات به شرکت های دانش بنیان اختصاص داده شده است.

 

رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی افزود: نرخ نکول در بانک های مرتبط با شرکت های دانش بنیان صفر است و به همین دلیل خوش حسابی شرکت های دانش بنیان، همه بانک های کشور از همکاری با صندوق نوآوری و شکوفایی برای ارائه تسهیلات به شرکت ها استقبال می کنند.

دسته بندی: اخبار بانک ها, بانک رسالت برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد