طرح رضوان؛ وام 20 میلیونی بانک انصار با کارمزد 2درصد

بانک انصار وام قرض‌الحسنه با عنوان «طرح رضوان» با امتیاز سپرده‌گذاری ارائه می‌دهد.

نوین بانک:بر اساس این طرح مشتریان و متقاضیان می‌توانند با افتتاح سپرده و بر اساس گردش حساب؛ از امتیاز تسهیلات قرض‌الحسنه استفاده کنند و میزان امتیاز تسهیلات به مانده میانگین و مدت سپرده‌گذاری و فرایندهای اعتبارسنجی بستگی دارد. دریافت تسهیلات کم‌بهره مایحتاج زندگی خود را از تولید ساخت داخل تأمین کردند.

مزیت‌های طرح رضوان:
دریافت تسهیلات قرض‌الحسنه تا سقف ۲۰ میلیون تومان
کارمزد با نرخ ۲ درصد
قابلیت انتقال امتیاز تسهیلات به بستگان درجه‌یک
اطلاع‌رسانی امتیاز طرح رضوان از طریق اپلیکیشن موبایل
فرصتی برای کارآفرینان و کسب‌وکارهای کوچک
کارآفرینان و کسانی که به دنبال کسب‌وکارهای کوچک هستند می‌توانند برای تقویت شرایط مالی شرکت خود استفاده کنند. این طرح از اواسط اسفندماه سال ۱۳۹۵ آغاز و هیچ‌گونه محدودیت زمانی برای آن در نظر گرفته نشده است.
متقاضیان استفاده از این طرح می‌توانند با مراجعه به یکی از شعب بانک انصار در سراسر کشور با افتتاح سپرده قرض‌الحسنه، امکان استفاده از این طرح را داشته باشند.

نحوه سپرده‌گذاری و تعداد اقساط وام:
حداقل مبلغ افتتاح سپرده ۵۰ هزار تومان و حداکثر سپرده‌گذاری نامحدود است. سپرده‌گذار می‌تواند بر اساس میانگین گردش روزانه حساب، امتیاز تسهیلات قرض‌الحسنه را کسب کند و بعد از حداقل ۳ ماه سپرده‌گذاری، از ۶۰ درصد میانگین گردش سپرده امتیاز تسهیلات قرض‌الحسنه بهره‌مند شود و در این طرح به ازای هرماه سپرده‌گذاری و گردش حساب ۲۰ درصد امتیاز تسهیلات قرض‌الحسنه به سپرده‌گذار اعطاء خواهد شد و بعد از ۵ ماه سپرده‌گذاری از ۱۰۰% امتیاز تسهیلات تا سقف ۲۰ میلیون تومان برخوردار خواهد شد و برای مشتریان این امکان وجود خواهد داشت تا در صورت تقاضای افزایش تعداد بازپرداخت اقساط، مبلغ سپرده‌گذاری را افزایش داده و یا مدت سپرده‌گذاری را به بیش از ۵ ماه افزایش دهند.
در این طرح نرخ کارمزد تسهیلات ۲% و مدت بازپرداخت اقساط حداکثر ۶۰ ماهه بوده و تعیین تعداد اقساط توسط متقاضی صورت می‌گیرد.

 

مشتریان برای کسب اطلاعات دقیق از نحوه استفاده از این طرح باید به یکی از نزدیک‌ترین شعب بانک انصار مراجعه و یا با شماره ۰۹۶۳۰۰ داخلی ۳ تماس بگیرند.

شرایط افتتاح حساب:
باز کردن حساب قرض‌الحسنه جاری با کد ۳۳ (حساب ویژه طرح ارغوان)

شرایط ضمانت:
گواهی کسر از حقوق
عدم سابقه چک برگشتی
ضامن وام شخصی که اقساط معوقه دارد نباشد
تعداد ضامن به شخص ضمانت کننده و تشخیص شعبه بستگی دارد
عموماً برای دریافت وام تا سقف ۱۰ میلیون ۱ ضامن و تا سقف ۲۰ میلیون ۲ تا ۳ ضامن نیاز است

دسته بندی: اخبار بانک ها, بانک انصار برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد