پیش کسوت مطبوعات گفت:‌امروز همزمان با آخرین روز نمایشگاه مطبوعات تجمعی از سوی سپرده گذاران کاسپین برگزار و به دلیل ازحام جمعیت و هل دادن، زمین خورده و مصدوم شدم.

به گزارش نوین بانک:ناصر مردوخی در گفت و گو با نوین بانک، درباره حادثه امروز ، افزود: ساعت ۱۱ و نیم امروز صبح تعدادی از سپرده گذاران موسسات کاسپین، آرمان ایرانیان و ثامن الحجج به نمایشگاه آمده و علیه دولت و بانک مرکزی شعار  دادند.

وی ادامه داد:‌ من  نیز در مقابل آنها اعلام کردم که بانک مرکزی تمام تلاش خود را برای احقاق حق سپرده گذاران انجام داده و هماهنگی های لازم در حال صورت گرفتن است.

مردوخی تصریح کرد:‌در همین زمان یکی از سپرده گذاران اقدام به هل دادن من کرد و به دلیل ارتفاع سطحی که در پشت سرم وجود داشت زمین خوردم و کتف و پیشانی ام شکست.

وی گفت:‌ بعد از مصدومیت به بیمارستان فیرزوگر منتقل و سپس به بیمارستان بانک ملی انتقال یافت بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها از صبح روز جمعه پنجم آبان ماه با شعار «رسانه های آزاد؛ انسجام اجتماعی، پیشرفت ملی» در مصلی امام خمینی آغاز به کار کرد و تا ۱۲ آبان همه روزه از ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه تا ۲۰ و ۳۰ دقیقه دایر خواهد بود.

آیین رسمی گشایش این نمایشگاه نیز صبح روز شنبه ششم آبان ماه با حضور معاون اول رییس جمهوری برگزار شد. در نمایشگاه بیست و سوم مطبوعات و خبرگزاری ها، نمایندگان ۹۴۰ رسانه در قالب ۶۰۰ غرفه در بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات حضور دارند.

در نمایشگاه امسال نشریات استانی و محلی در کنار مؤسسات بزرگ مطبوعاتی، روزنامه‌ها و پایگاه‌های خبری به ارائه محصولات رسانه‌ای خود می‌پردازند و در ۷ روز برگزاری نمایشگاه سعی می‌کنند با مخاطبان خود تعامل بیشتری برقرار کنند.

همچنین در بخش بین الملل نمایشگاه، روزنامه نگارانی از ۴ قاره به نمایشگاه آمده اند و در نشست‌های تخصصی که موضوع اصلی آن «تعامل رسانه ای» است، شرکت می‌کنند.

دسته بندی: اخبار بانک ها برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد