اخبار بانک: در هفت ماه ابتدای امسال، تعداد ۳۲۵ هزار و ۱۵۵ فقره تسهیلات قرض الحسنه توسط بانک کارگشایی پرداخت شده است. به گزارش اخبار بانک به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، بانک کارگشایی در حالی از ابتدای فروردین ماه تا پایان مهرماه امسال، حدود دو هزار و ۴۵۵ میلیارد ریال تسهیلات قرض […]

اخبار بانک: در هفت ماه ابتدای امسال، تعداد ۳۲۵ هزار و ۱۵۵ فقره تسهیلات قرض الحسنه توسط بانک کارگشایی پرداخت شده است.

به گزارش اخبار بانک به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، بانک کارگشایی در حالی از ابتدای فروردین ماه تا پایان مهرماه امسال، حدود دو هزار و ۴۵۵ میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه پرداخت کرده که در مدت مشابه سال قبل این میزان بیش از دو هزار و ۱۶۵ میلیارد ریال بود و در سال جاری از رشد ۱۳ درصدی برخوردار شده است.

همچنین این بانک در نیمه اول امسال، تعداد ۲۳ هزار و ۸۲۵ فقره تسهیلات جعاله به ارزش حدود یک هزار و ۸۷۸ میلیارد ریال پرداخت کرده که رشد ۲۴۱ درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل داشت. این رقم در سال قبل حدود ۵۵۰ میلیارد و ۸۸۷ میلیون ریال بوده که در هشت هزار و ۴۸ فقره پرداخت شده است.

قابل ذکر است، بانک کارگشایی از واحدهای تابعه بانک ملی ایران است که ۹۱ سال قدمت دارد و با سه شعبه در تهران (کارگشایی مرکز، امیریه و امیر کبیر) و ۴۶ واحد در سراسر کشور در ازای ترهین طلاآلات به پرداخت تسهیلات قرض الحسنه جهت نیازهای ضروری متقاضیان اقدام می کند.

متقاضیان می توانند با در دست داشتن کارت ملی، شناسنامه و طلای قابل ترهین برای دریافت تسهیلات به شعب بانک کارگشایی در سراسر کشور مراجعه کنند.

میزان تسهیلات قرض الحسنه برای هر نفر حداکثر دو فقره سند ۱۰ میلیون ریالی در ازای ترهین ۷۲ گرم طلا در هر قرارداد و تسهیلات جعاله تا سقف ۱۰۰ میلیون ریال در ازای ترهین ۱۸۵ گرم طلا است.

باز پرداخت تسهیلات کارگشایی قرض الحسنه و جعاله در یک قسط و حداکثر تا یک سال انجام خواهد شد.

دسته بندی: بانک ملی برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد