پرداخت سود روزشمار ۲۲ درصدی با حداقل ۱۰ میلیون تومان يکشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۲۶ کد مطلب: ۵۴۵۴۸       اخبار بانک: یکی از بانک های خصوصی به مشتریان خود اعلام کرده است می‌تواند حساب روز شمار ۲۲ درصدی با حداقل ۱۰ میلیون تومان افتتاح کنند. به گزارش خبرنگار نوین بانک، تب افزایش […]


پرداخت سود روزشمار ۲۲ درصدی با حداقل ۱۰ میلیون تومان

يکشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۲۶

کد مطلب: ۵۴۵۴۸

 

 

 

اخبار بانک: یکی از بانک های خصوصی به مشتریان خود اعلام کرده است می‌تواند حساب روز شمار ۲۲ درصدی با حداقل ۱۰ میلیون تومان افتتاح کنند.

به گزارش خبرنگار نوین بانک، تب افزایش نرخ سود سپرده‌ها در بانک‌ها و موسسات مالی و اعتباری همچنان در حال بالا رفتن است.

بر اساس تازه‌ترین گزارش دریافتی از برخی بانک ها و موسسات مالی و اعتباری نرخ سود روزشمار تا ۲۲ درصد نیز افزایش پیدا کرده است.

مشاهدات میدانی خبرنگار ما حکایت از این دارد که یکی از بانک‌های خصوصی به مشتریان خود اعلام کرده است که می‌توانند با حداقل ۱۰ میلیون تومان حساب روز شمار ۲۲ درصدی افتتاح کنند.

این در حالیست که بر اساس آخرین بخشنامه بانک مرکزی بانکها و موسسات مالی و اعتباری می‌توانند حداکثر به میزان ۱۵درصد سود به سپرده ها بدهند.

این بانک خصوصی حساب های یک ساله خود را نیز با نرخ سود بالاتر به مشتریان ارائه کرده است. حسابهای سپرده روز شمار ۲۲ درصدی دارای کارت های عضو شبکه شتاب با قابلیت واریز و برداشت است.

 منبع خبر

دسته بندی: اخبار بانک ها برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد