بانک ملی ایران در هفت ماه ابتدای امسال، معادل 82 هزار و 467 میلیارد ریال تسهیلات برای رفع نیازهای اساسی خانوارها پرداخت کرده است

بانک ملی ایران در هفت ماه ابتدای امسال، معادل ۸۲ هزار و ۴۶۷ میلیارد ریال تسهیلات برای رفع نیازهای اساسی خانوارها پرداخت کرده است.

به گزارش نوین بانک، بانک ملی ایران، این تسهیلات در قالب فروش اقساطی، جعاله و مرابحه بیش از ۲۰ درصد تسهیلات پرداختی بانک ملی ایران در مدت مذکور را شامل می شود و در ۳۷۰ هزار و ۳۲۹ فقره تخصیص یافته است.

طی این مدت، ۹۶ هزار و ۲۱۸ فقره تسهیلات به ارزش ۱۸ هزار و ۸۵۲ میلیارد ریال در بخش تهیه لوازم و وسایل خانوارها در قالب مشارکت مدنی و ۱۵۱ هزار و ۱۲۸ فقره تسهیلات به ارزش ۱۵ هزار و ۷۸۶ میلیارد ریال در بخش قرض الحسنه ازدواج و تهیه جهیزیه از سوی این بانک پرداخت شد.

بانک ملی ایران همچنین ۷۱ هزار و ۱۴۲ فقره تسهیلات حمایتی از کسب و کار و رونق بازار بخش بازرگانی به ارزش ۳۸ هزار و ۱۵۷ میلیارد ریال پرداخت کرده است.

این بانک همچنین ۴۲ هزار و ۱۱۴ فقره تسهیلات سرمایه در گردش برای حمایت از تولید و اشتغال به ارزش ۵۸ هزار و ۶۰۳ میلیارد ریال پرداخت کرده است که بیش از ۱۴ درصد مجموع تسهیلات پرداختی از ابتدای سال تا پایان مهرماه را شامل می شود.

طی مدت مذکور، ۹۹۲ میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه بدون احتساب تسهیلات ازدواج و اشتغال نیز در ۳۸ هزار و ۹۶۵ فقره به نیازمندان پرداخت شده است.

دسته بندی: اخبار بانک ها, بانک ملی برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد