گزارش مربوط به موسسه کاسپین به دستگاه قضا ارسال شد سه شنبه ۷ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۱۱ کد مطلب: ۵۴۷۶۳       اخبار بانک: رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس در تذکری از هیات رئیسه درخواست کرد تا نسبت به ارائه گزارش کمیسیون اقتصادی مربوط به موسسه کاسپین که باید به دستگاه قضا جهت رسیدگی ارسال […]


گزارش مربوط به موسسه کاسپین به دستگاه قضا ارسال شد

سه شنبه ۷ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۱۱

کد مطلب: ۵۴۷۶۳

 

 

 

اخبار بانک: رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس در تذکری از هیات رئیسه درخواست کرد تا نسبت به ارائه گزارش کمیسیون اقتصادی مربوط به موسسه کاسپین که باید به دستگاه قضا جهت رسیدگی ارسال می‌شد، گزارش دهد.

به گزارش نوین بانک به نقل از ایسنا، محمدرضا پورابراهیمی در تذکری اظهار داشت: گزارش کمیسیون اقتصادی درباره‌ی موسسه کاسپین با توجه به اعمال ماده ۲۳۶ آیین نامه تصویب شده، اما هنوز اطلاعی نداریم که آیا به دستگاه قضایی فرستاده شده تا خارج از تشریفات به آن رسیدگی شود.

وی افزود: انتظار داریم هیات رئیسه گزارشی را در این زمینه ارائه دهد، تا هم نمایندگان زمان بندی این موضوعات را بدانند و هم مردم تکلیفشان روشن باشد.

نماینده مردم کرمان در مجلس در تذکری در ارتباط با وضعیت بازنشستگان صنعت فولاد نیز اظهار داشت:‌ در این زمینه به رئیس جمهور هم تذکر داده‌ایم متاسفانه وضعیت حقوق این بازنشستگان بین سازمان برنامه و بودجه و وزارت رفاه پاسکاری می‌شود در حال حاضر ۸۵ هزار نفر از این افراد که در سخت‌ترین شرایط کار کرده‌اند وضعیت حقوقشان روشن نیست. از هیات رئیسه می‌خواهیم که این موضوع را پیگیری کرده و گزارش مربوطه را اعلام کنند.

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس همچنین بیان کرد:‌ متاسفانه وزارت راه هیچ کدام از تعهدات خود را در مورد مسکن مهر یا مسکن اجتماعی، عملیاتی نکرده است و در حال حاضر بدون هماهنگی به کرمان رفته‌اند و ما روحمان هم خبر نداشته است.

به گزارش ایسنا، علی مطهری نایب رئیس مجلس که اداره جلسه را بر عهده داشت، در پاسخ به این تذکر گفت: گزارش کمیسیون اقتصادی درباره‌ی موسسه کاسپین و اعمال ماده ۲۳۶ روز گذشته ارسال شده است و مسئول مربوطه هم امیرآبادی عضو هیات رئیسه مجلس است.  لذا رونوشت را هم برای کمیسیون اقتصادی فرستادند شاید به دستتان نرسیده است.

وی در مورد وضعیت بازنشستگان فولاد هم گفت: هیات رئیسه حداکثر می‌تواند این موارد را مکتوب به اطلاع مسئول مربوطه برساند. اگر هم نیازی باشد در جلسه علنی یا غیر علنی مسئولان می‌توانند توضیح دهند. البته این موضوع را در هیات رئیسه هم مطرح خواهیم کرد.

مطهری همچنین گفت: در مورد وضعیت مسکن مهر نیز تاکید می‌کنیم که وزارت راه و شهرسازی پیگیری کرده  تا به زودی به نقطه انتها برسد.

 

سپرده گزار مال باخته

۱۳۹۶-۰۶-۰۷ ۱۲:۱۷:۰۱

وقتی مجلس هم برای ارسال گزارش ماده ۲۳۶ این همه وقت تلف میکند چه انتظاری می شود داشت.؟ (۱۲۱۸۱۸)

 

بهنام

Italy

۱۳۹۶-۰۶-۰۷ ۱۲:۱۸:۲۰

یعنی واقعا برای مجلس متاسف هستم ، باز خدا خیر بده اقای مور ابراهینی وگرنه پرونده کاسپین معلوم نبود تو کمد دفتر مجلس خاک میخورد .
والا مردم گرفتار هستن ، کاسپین که تمام شعباتش نه مول داره نه سیستم ، تقریبا الان نیمه تعطیل هستن ، مردم گرفتار هستن نزدیک ۹ ماه هیچ خط روشنی برای این موسسه نیست . واقعا با این رفتار موسسه واقعا امید به ادامه کار داره ؟
پول مردم نصف می کنه سود نمیده ، وام با سود میخواد دیر کرد وام میگیره ، بعتی انواع مختلف ظلم و بی احترامی به سپرده گذاراش داره .
مدیران کاسپین اعتبار هر موسسه یا بانک به سپرده گذاراش هست ، شما با این رفتار اعتباری برای نام کاسپین نگذاشتید . (۱۲۱۸۲۰)

 

مالباخته کاسپین

Finland

۱۳۹۶-۰۶-۰۷ ۱۲:۱۸:۲۷

مگر ارسال نشده بود ..پس این دو سه هفته کجا بوده ؟ به خدا بدبخت شدیم ۹ ماهه شب و روز نداریم (۱۲۱۸۲۱)

 منبع خبر

دسته بندی: اخبار بانک ها برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد