۴ برابر مبلغ واریزی تسهیلات فوری دریافت کنید يکشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۳۰ کد مطلب: ۵۴۵۴۹       اخبار بانک: یکی از بانک‌های خصوصی اعلام کرده است چهار برابر مبلغ واریزی مشتریان، تسهیلات فوری پرداخت می‌کند. به گزارش خبرنگار نوین بانک، یکی از بانک های وابسته به یک نهاد عمومی به تازگی به […]


۴ برابر مبلغ واریزی تسهیلات فوری دریافت کنید

يکشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۳۰

کد مطلب: ۵۴۵۴۹

 

 

 

اخبار بانک: یکی از بانک‌های خصوصی اعلام کرده است چهار برابر مبلغ واریزی مشتریان، تسهیلات فوری پرداخت می‌کند.

به گزارش خبرنگار نوین بانک، یکی از بانک های وابسته به یک نهاد عمومی به تازگی به مشتریان خود اعلام کرده است پرداخت تسهیلات به صورت فوری پرداخت می شود.

بر اساس مشاهدات میدانی خبرنگار ما در طرح پرداخت تسهیلات فوری در این بانک خصوصی مشتری با واریز هر مبلغی به میزان چهار برابر آن تسهیلات دریافت می کنند.

البته مبلغ واریزی اولیه است تا پایان پرداخت اقساط در حساب قرض الحسنه بماند و مشتری حق برداشته آن را ندارد.

تسهیلات با نرخ ۱۸ درصد بر اساس آخرین بخشنامه بانک مرکزی به مشتریان پرداخت خواهد شد.

یکی از کارمندان این بانک در گفتگو با خبرنگار ما اعلام کرد پرداخت این تسهیلات هیچگونه محدودیتی ندارد و مشتریان می‌توانند تا هر مبلغی که بخواهد تسهیلات دریافت کنند. به عنوان مثال اگر یک مشتری بخواهد ۲۰ میلیون تومان تسهیلات دریافت کند باید پنج میلیون تومان را در حساب قرض الحسنه برای مدت برابر با مدت بازپرداخت تسهیلات در بانک نگهداری کند.

تسهیلات فوق با بازپرداخت یک تا پنج ساله در این بانک صورت خواهد پذیرفت. طرح جالبی که در این بانک خصوصی رواج پیدا کرده است یک ایراد دارد و آن اینکه و مبلغ واریزی اولیه تا پایان اقساط باید در حساب باقی بماند به هیچ گونه سودی در این مدت به آن تعلق نخواهد گرفت.

 منبع خبر

دسته بندی: اخبار بانک ها برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد